Ako pridať ďalší používateľský účet do prehliadača Chrome

Vyskúšajte Náš Nástroj Na Odstránenie Problémov

Ak zdieľate počítač so svojimi rodinnými príslušníkmi alebo priateľmi. Je dôležité oddeliť používateľské účty od operačného systému počítača. Takto získate veci, ktoré budú fungovať podľa vašich preferencií a prispôsobenia; Predvolená voľba prehliadača, správanie myši, zoznam skladieb a udržiavanie súkromných vecí, dobre, súkromne!

Proces prihlásenia a následného odhlásenia z účtu (povedzme Windows) však môže byť ťažkopádny. To je dôvod, prečo spoločnosť Google integrovala do prehliadača Chrome rôzne používateľské účty. Aj keď nemusíte prejsť ťažkopádnym procesom prihlásenia, potom sa niekto iný prihlási do svojho používateľského účtu v počítači. Prehliadač Chrome vytvára účty pre každého používateľa v rámci rovnakého používateľského účtu Windows a prináša celú históriu prehľadávania, záložky a heslá.

Každý používateľ si však zachováva svoju samostatnú online identitu. Najlepšia vec, ktorá sa týka používateľského účtu Chrome, je, že môžete z jedného používateľského účtu na druhý okamžite zmeniť. Stačí niekoľko kliknutí a ste na svojom profile, ďalším kliknutím a niekoľkými kliknutiami iný používateľ zmenil prehliadač Chrome na nastavenia svojho používateľského účtu. Profil každého používateľa je však oddelený a uchovávaný v súkromí od profilov ostatných používateľov, ktorí používajú ten istý počítač na prehliadanie.

Ako to vyjde, môžete si vytvoriť používateľský účet pre prehliadač Chrome pre všetkých svojich rodinných príslušníkov a priateľov, s ktorými zdieľate počítač. Keď sa chlap strieda v počítači, nie je potrebné sa odhlasovať a potom sa prihlasovať. Kliknutím na tlačidlo môžete zmeniť užívateľský profil prehliadača Chrome z jedného použitia na druhé.

Ako nastaviť účet hosťa v prehliadači Chrome

Spustite prehliadač Chrome a prejdite na panel s adresou. Napíšte chrome: // settings a stlačte kláves Enter. chrome user account

Kliknite na Spravujte ostatných ľudí potom sa v novom okne prehliadača Chrome zobrazí vyskakovacie okno s profilmi všetkých prihlásených používateľov. Ak chcete pridať nového používateľa, kliknite na Pridajte osobu v pravom dolnom rohu nového kontextového okna. chrome user account chrome user account

Zadajte meno druhého používateľa a vyberte vhodný avatar. Nový používateľ bude mať svoj účet v prevádzke a bude sa môcť prihlásiť do svojho účtu Google a synchronizovať svoju históriu prehliadania Chrome, záložky a heslá zo všetkých ostatných zariadení do svojho profilu. chrome user account

Ak chcete prepnúť z jedného používateľa na druhého, jednoducho kliknite na menovku v pravom hornom rohu prehliadača a vyberte používateľský účet, na ktorý chcete prepnúť.

Upozorňujeme, že môžete prehliadať aj v systéme Windows 7 Hosť režim, ktorý umožňuje prehliadač v prehliadači Chrome bez uloženia histórie, súborov cookie a hesiel v prehliadači. chrome user account

N / B >> Tento tip bol napísaný na základe prehliadača Chrome 67, verzií omnoho skôr alebo neskôr, ako by to mohlo mať trochu iný spôsob, ako pridať / odstrániť používateľský účet v prehliadači Chrome.