Záves, aplikácia na zoznamovanie pre ľudí, ktorí nemajú radi zoznamovacie aplikácie

Vyskúšajte Náš Nástroj Na Odstránenie Problémov

hinge

Hinge tvrdí, že 75% dát na platforme vedie k druhým dátumom. Znie to sľubne, však? Rovnako ako super AI, ktoré vás spájajú s vaším dokonalým súrodencom.

Pozadie závesu

Ak ste v závese nováčikom, tu je trošku krátka informácia o tom, o čom je táto aplikácia. Táto aplikácia bola spustená v roku 2012, približne v rovnakom čase, keď bola spustená služba Tinder. Vtedy boli obe aplikácie viac-menej rovnaké. Jediným, čo musel používateľ urobiť, bolo prejsť toľkými profilmi, kým sa nedostali k ich záujmom; Hinge však spojil používateľov s priateľmi z Facebooku.

Je zrejmé, že iba jeden z 500 prejdení prstom po závese spôsobil výmenu telefónnych čísel. Ľudia za platformou sa teda posadili, aby preformulovali stratégie a prinútili ľudí k aktívnejšiemu vzájomnému pôsobeniu; čo môžu vidieť používatelia častejšie si vymieňajúci telefónne čísla.

Takže v roku 2015 bola značka rebrandedovaná ako aplikácia pre jednotlivcov, ktorí chcú nadviazať vážny vzťah, na rozdiel od hľadania iba priateľov alebo nočných stánkov. Takže v novej aplikácii Záves jednoducho nevytvoríte žiadny profil. Musíte ísť na ďalšie podrobnosti, ako poskytnúť iba profilovú fotografiu s kartáčovaným vzduchom.

Budete musieť uviesť osobné veci o sebe vrátane svojho politického sklonu, náboženských názorov, etnicity, výšky, či a koľko detí idete. Okrem iného budete musieť uviesť, či pijete alebo fajčíte.

Budete tiež musieť odpovedať na tri otázky zo zoznamu preddefinovaných otázok. Tieto otázky môžu byť čokoľvek, ako je to, čo je najtrápnejšou skladbou, ktorú máte na Spotify, čoho ste skutočne hrozného a kam by ste chceli ísť na ďalšiu dovolenku.

Konečným cieľom všetkých týchto otázok bude vytvorenie dobre zaobleného profilu, ktorý predstavuje skutočného človeka. Na rozdiel od tých superľudských profilov, ktoré získate v iných zoznamovacích lokalitách, kde nájdete niekoho, kto má rád 20 koníčkov, ktoré robí bez problémov, má olympijskú medailu, získal cenu od POTUS a dokonca stretol Supermana.

Ako záves riadi kvalitné pripojenia

V iných zoznamovacích platformách musíte jednoducho listovať medzi zaregistrovanými členmi, keď si prezeráte ich profil, prejdením prstom doľava alebo doprava na základe ich profilového obrázka a životopisu. Hinge však sľubuje niečo zmysluplnejšie, pokiaľ ide o zápasy.

Zoznamovacia stránka vám presne povie, čo sa vám ostatným ľuďom, ktorí si pozreli váš profil, páčilo. Dostanete upozornenie na to, kto si prezeral váš profil a čo sa vám na vás páčilo. Potom si tiež môžete zobraziť ich profil a dokonca im poslať „DM“, ako si prajete.

Závesné AI-učenie

Pri používaní platformy sa AI bude neustále učiť o vašich preferenciách a príležitostne vás bude serverovať s „najkompatibilnejšími“ partnermi. Táto metóda nie je dokonalá, ale spoločnosť Hinge verí, že používatelia majú osemkrát väčšiu pravdepodobnosť, že budú mať príjemné rande s ostatnými používateľmi, ktoré im predstavujú „najkompatibilnejšie“ ako ktokoľvek iný.