Skryť online aktívnych minút Ago Status Facebook Messenger, aby sa zabránilo nepríjemným ľuďom

Vyskúšajte Náš Nástroj Na Odstránenie Problémov

Rozprávate sa so svojím priateľom v službe Facebook Messenger a úplne ignorujete nepríjemného známeho, ktorý vám poslal správu na toho istého posla. Hádajte čo, to blbost vie, že ste online, pretože Facebook zobrazuje váš aktívny online stav. Nenávidím skutočnosť, že si nemôžete zvoliť ignorovanie osoby alebo oneskorenie vašich odpovedí v službe Facebook Messenger. A keď ste „aktívni“ v programe Messenger a neodpovedáte ľuďom okamžite, sťažujú sa, čo ma ešte viac obťažuje. Našťastie však môžete skryť aktívny online stav v Messengeri na Facebooku. V tomto článku vám poviem rôzne spôsoby, ako to urobiť.

Otvorte aplikáciu Facebook Messenger a nájdete kartu „Ľudia“. Stačí klepnúť na kartu ponuky možností (na ľavej strane karty vzdialenej hry, ako je to znázornené na fotografii nižšie). Na tomto mieste môžete skryť a vypnúť svoj aktívny online stav na Facebooku. Stačí prepnúť zelené tlačidlo do polohy OFF. Týmto sa skryje váš aktívny online stav v službe Facebook Messenger, ale nebudete môcť vidieť aj aktívnych ľudí v aplikácii Messenger.

Po vypnutí prepínača na karte Ľudia sa váš aktuálny stav v Messengeri na Facebooku skryje. Nebudete však môcť vidieť svojich online priateľov.

Počkajte, nemyslite si však, že vypnutím aktívneho tlačidla na mobile sa skryje aj váš online stav na webe. Keď v prehliadači otvoríte program Facebook Messenger, zobrazí sa vám online vašim priateľom a naopak.

Ak chcete vypnúť online stav a skryť aktívny stav na Facebooku pre web, stačí otvoriť program Facebook Messenger (úplné správy v režime Messenger) a kliknúť na ikonu nastavení (ozubené koleso). Na aktívnej karte nájdete možnosť vypnutia aktívneho tlačidla.

Takto môžete skryť svoj stav online v aplikácii Facebook Messenger na zariadeniach Android, iPhone a na webe.