Halo: Spartan Assault prichádza do ekosystému Windows 8 v júli (aktualizácia)

Hry

Vyskúšajte Náš Nástroj Na Odstránenie Problémov

Franšíza Halo, možno najlepšia hra všetkých čias exkluzívne pre Xbox, teraz v júli prichádza na Windows 8 a Windows Phone 8.

Pred E3 2013 Microsoft oznamuje, že Halo: Spartan Assault príde do ekosystému Windows 8 toto leto. Bude to stáť 6,99 dolárov a je to tiež prvý franšízový titul Halo optimalizovaný pre dotykové zariadenia.

Halo: Spartan Assault prechádza od strieľania z pohľadu prvej osoby k akčnej strieľačke s perspektívou zhora nadol. Hra obsahuje 25 misií, bude obsahovať týždenné výzvy, rebríčky a viac ako 40 herných úspechov a medailí.

V hre bude tiež nákup predmetov vrátane zbraní, brnení a iných schopností. Hraním Spartan Assault získate aj skúsenostné body a odomknete nové úspechy a emblémy pre hru Halo 4 Spartan.

Halo: Spartan Assault na vašom zariadení so systémom Windows Phone 8 a Windows 8:

Aktualizácia: Hra je teraz dostupná vo Windows Store a Windows Phone Store. Cena hry, ako už bolo spomenuté, je 6,99 dolárov a pretože spoločnosť Microsoft má samostatné obchody, budete musieť za hru zaplatiť na svojom zariadení so systémom Windows 8 a ešte raz na telefóne so systémom Windows Phone 8.

Zdroj Blog Windows Phone