Tu je všetko, čo spoločnosť Google oznámila počas svojej udalosti v septembri 2015

Tu sú všetky oznámenia spoločnosti Google vrátane zariadení Nexus 6P a Nexus 5X, tabletu Pixel C, Chromecastu a Chromecastu Audio, Android Marshmallow...

Ako získať 2 GB úložného priestoru na Disku Google zadarmo

Google v rámci Dňa bezpečnejšieho internetu 2016 rozdáva 2 GB svojej služby cloudového úložiska Disku Google tým, ktorí si nájdu pár minút na kontrolu zabezpečenia svojich účtov.

Ako odstrániť tému Star Wars z vášho účtu Google

Ak vás zvuk svetelného meča na YouTube nudí alebo vás rozčuľuje, tu sú pokyny na odstránenie motívu Star Wars z vášho účtu Google.

Ako blokovať Google Ads vo vyhľadávaniach, Gmaile a na webových stránkach [Video]

Google, gigant vo vyhľadávaní, robí niekoľko zmien v spôsobe, akým sa reklamy doručujú miliónom používateľov v snahe poskytnúť „väčšiu transparentnosť a

Asistent Google prichádza na pracovnú plochu Chrome v systémoch Windows a Mac, tu je návod, ako to povoliť

Asistent Google prichádza ako stabilná funkcia na pracovnú plochu Chrome v systémoch Windows a Mac, teraz budú používatelia dostávať rovnaké upozornenia systému Android na svojich počítačoch. Tu je návod, ako to povoliť.

Ako získať nový panel Google práve teraz a zbaviť sa čierneho prúžku [Trik]

Zistite, ako správne nastaviť nový panel Google a zbaviť sa čierneho pruhu. Všetko podrobne krok za krokom a zvládne to každý.

Ako pripojiť Disk Google pomocou písmena v systéme Windows

Naučte sa krok za krokom pripojiť priečinok Disku Google k počítaču v systéme Windows 7/Vista pomocou Visual Subst.

Ako nainštalovať Android N beta do telefónu alebo tabletu

Google si myslí, že by ste mali vyskúšať Android N beta na svojom telefóne a tablete a v tejto príručke sa naučíte nainštalovať najnovšiu ukážku a odinštalovať

Ako nainštalovať Android O na zariadeniach Pixel alebo Nexus

Android O je k dispozícii ako ukážka a môžete si ho nainštalovať do svojho zariadenia Pixel alebo Nexus. Tu sú podrobné pokyny na získanie O.

Ako nainštalovať novú verziu systému Android pomocou výrobného obrazu na zariadení Nexus

Ak chcete inovovať alebo obnoviť pôvodný firmvér zariadenia Nexus, použite túto príručku na inštaláciu systému Android s továrenským obrazom.

Ako obnoviť svetlú tému pre režim inkognito v prehliadači Chrome

Prehliadač Chrome neobsahuje možnosť deaktivácie tmavého motívu pre režim inkognito, no pomocou tohto rozšírenia prehliadača Chrome môžete svetlú tému obnoviť.

Aplikácia Clip Layer od spoločnosti Microsoft vylepšuje kopírovanie a zdieľanie v systéme Android

Microsoft Garage vytvára Clip Layer, aby sa uľahčilo kopírovanie a zdieľanie obsahu. Tu je návod na používanie aplikácie a ďalšie podrobnosti.

Prehliadajte skryté kategórie Netflix pomocou tohto rozšírenia pre Chrome

Kategórie Netflix sú šikovné malé rozšírenie pre všetky prehliadače vrátane skrytých kategórií na Netflixe. Stiahnite si odkaz na stiahnutie tu.

Nový panel Google? To je pravda a rozlúčte sa s čiernym pásikom

Google predstavuje novú lištu Google, teraz sa môžete rozlúčiť s nie práve príjemným čiernym pásikom naprieč všetkými produktmi Google.

Pripojte sa k beta programu OneNote pre Android

Microsoft otvára beta program pre kohokoľvek na testovanie novej aplikácie OneNote pre Android a spoločnosť je otvorená aj návrhom...

Ako otvárať aplikácie pre stolné počítače z Disku Google v prehliadači Chrome

Google vytvára rozšírenie Application Launcher for Drive, ktoré používateľom umožňuje otvárať aplikácie pre stolné počítače priamo z Disku v prehliadači Chrome. Funguje to takto.

Ako natrvalo odstrániť frustrujúce videoupozornenia na celú obrazovku

Tu sú pokyny na odstránenie nepríjemného upozornenia pri pokuse o zobrazenie videa na celú obrazovku v prehliadači Google Chrome. Upozorňujeme však, že táto metóda je len...

Ako resetovať aplikáciu Outlook, keď nefunguje v systéme Android

Ak Microsoft Outlook v systéme Android odmietne synchronizovať vaše e-maily, môžete pomocou týchto krokov obnoviť aplikáciu a vyriešiť všetky problémy.

Ako zmeniť nastavenia „Veľkosť displeja“ v systéme Android Nougat

Ovládajte škálovanie veľkosti displeja v systéme Android Nougat, aby veci na displeji telefónu alebo tabletu vyzerali malé alebo veľké. Tu vám ukážem ako.

Tento skript uloží prílohy Gmailu priamo na Disk Google

Dobre, Disk Google je tu a máte 5 GB bezplatného úložiska na ukladanie a synchronizáciu dokumentov v zariadeniach so systémom Windows, Mac a Android, ale