Stránky Google+: Ako sa zaregistrovať a vytvoriť si vlastnú stránku pre svoju značku [Krok za krokom]

Vyskúšajte Náš Nástroj Na Odstránenie Problémov

->

Už bolo načase! Google teraz konečne spustil stránky Google+ pre firmy, webové stránky a umelcov.

Už som prešiel bezbolestným procesom registrácie a vytvorenia stránky Google+ a teraz vás prevediem, aby ste si mohli rýchlo vytvoriť svoju vlastnú stránku a začať používať túto skvelú službu.

Po nastavení stránky Google+ si nás nezabudnite pridať do svojho kruhu!

Pureinfotechna

Skôr než začneme, možno sa pýtate: Prečo potrebujeme stránky Google+? Pre vás, používateľov, to znamená, že sa teraz môžete priblížiť svojim obľúbeným kapelám, línii oblečenia alebo len začať konverzáciu s miestnym podnikom. Na druhej strane firmám a značkám pomôžu stránky Google+ spojiť sa a počúvať zákazníkov a fanúšikov.

No, nevyzerá to rovnako ako to, čo robí profil Google+? Áno a nie. Aj keď existuje veľa podobností, stránky Google+ sú vylepšené pre značky a firmy, majú ďalšie nástroje, ako je meranie na pochopenie sociálneho vplyvu vašej stránky, nemôžete nastaviť svoju stránku ako súkromnú, môžete na stránke použiť ľubovoľný názov, môžete vytvoriť viac ako jednu stránku Google+ a oveľa viac. Dobre, začnime.

Začíname so stránkami Google+: Zaregistrujte sa a vytvorte

1Prvá vec, ktorú musíte urobiť, aby ste mohli začať, je prihlásiť sa do svojho účtu Google a potom prejsť na http://google.com/+/business/ . Nájdete tam krátke video, ktoré neodporúčam pozerať, pretože ide len o reklamu a nie sú užitočné informácie, ktoré by vám pomohli nastaviť a spustiť.

2Teraz si musíte vybrať kategóriu pre svoju firmu. Môžete si vybrať z nasledujúcich možností:

  • Miestne firma alebo miesto , napríklad: hotely, reštaurácie, obchod, služby atď.
  • Produkt alebo značka , napríklad: odevy, elektronika, finančné služby, autá atď.
  • Spoločnosť, inštitúcia alebo organizácia , napríklad: neziskovky, organizácie, inštitúcie, firmy a pod.
  • Umenie, zábava alebo šport , napríklad: TV, hudba, knihy, šport, filmy, relácie atď.

3Ďalej vyplňte formulár. V závislosti od kategórie, v ktorej sa nachádzate, môžete mať rôzne súbory informácií, ktoré musíte poskytnúť.

Napríklad v Produkt alebo značka môžete si vybrať z: Webová stránka, Móda a krása, Jedlo a nápoje, Zdravie, Softvér atď.

Potom budete musieť určiť, kto je vhodný na zobrazenie vašej stránky Google+. Nezabudnite súhlasiť s podmienkami a kliknite na Vytvorte tlačidlo.

Vytvoriť stránku Google+

4V tomto kroku pridáte trochu viac prispôsobení, budete sa musieť rozhodnúť slogan (použite 10 slov alebo menej, aby ste čo najlepšie opísali svoju novú stránku) a nastavte a Profilová fotka (Tu je logo vašej firmy skvelou voľbou). Potom kliknite ďalej .

Stránka Google+ – Prispôsobiť

5 Dajte slovo . V tomto kroku vám Google dáva príležitosť informovať svoje kruhy v Google+ o vašej novej Google+ stránke. Potom stačí kliknúť Skončiť .

Stránka Google+ – Prispôsobiť – Získajte slovo

6Dokázali ste to! Toto je vaša nová stránka značky Google+. Teraz začnite vytvárať a zdieľať skvelý obsah na svojej stránke.

Niekoľko vecí predtým, ako začnete používať svoju stránku, na uvítacej stránke vám spoločnosť Google ponúkne odkaz na vašu stránku Google+, pomocou ktorého môžete priviesť ľudí na svoju stránku – je trochu sklamaním, že namiesto toho ide len o zhluk čísel peknú márnosť URL, ale zatiaľ to bude musieť urobiť, možno v budúcnosti bude spoločnosť robiť to isté ako Facebook –.

Na uvítacej stránke môžete tiež vygenerovať tlačidlo Google+ ( odznak Google+ ) na váš web a ďalšie užitočné informácie, ako napríklad prepínanie medzi stránkami atď.

Stránka Google+ – Vitajte

Teraz ste to vy, kto musí začať získavať ľudí a vytvárať kruhy.

Užitočné odkazy

Dajte nám vedieť, čo si myslíte o Google+ Stránkach, získavate aj vy?