Spoločnosť Google uviedla klienta „Allo For Web“ Desktop Messaging Client a integrovaného natívneho prekladu

Vyskúšajte Náš Nástroj Na Odstránenie Problémov

google allo

V polovici tohto mesiaca spoločnosť Google uviedla klienta služby Allo For Web Desktop Messaging, ktorý dopĺňa jeho mobilnú aplikáciu pre okamžité správy Allo. Aplikácia okamžitých správ bola debutovaná v systéme Android a iOS minulý rok a spoločnosť Google sa doteraz nezdala byť agresívna pri získavaní ďalších používateľov na palube.

Zbohatnutie najnovšej verzie aplikácie ukazuje, že vydanie verzie pre počítače teraz hrozí. Najnovšia aplikácia tiež zálohuje komentáre zástupcu spoločnosti Google niekedy v júli tohto roku, keď uviedli, že v prehliadači Allo sa objaví port prehliadača „ ešte pár týždňov “ Čas.

Ako používať Allo For Web vo vašom počítači

Táto funkcia by už mala byť k dispozícii na celom svete. Ak ju chcete použiť ( je to ako WhatsApp pre web ) ísť do Allo.Google.Com/web a otvorte mobilnú aplikáciu v telefóne - musí to byť najnovšia verzia, takže ak používate staršiu verziu, aktualizujte ju a na obrazovke počítača naskenujte QR kód.

Aby ste mohli naďalej používať službu Allo For Web, budete musieť v telefóne udržiavať pripojenie na internet; rovnako ako pri používaní WhatsApp pre web. Okrem toho, ak ste obmedzili aktivitu na pozadí Allo, budete ju musieť znova aktivovať, aby ste mohli pokračovať v používaní klienta správ pre stolné počítače Allo.

Pre tých z nás, ktorí trávia viac času na našich počítačoch ako na našich mobilných telefónoch, je klient pre stolové správy nevyhnutným doplnkom. Rušenie prechodu od počítača k telefónu, telefónu k počítaču a znova po celý deň je jednoducho namáhavé. Teraz môžeme pokračovať v práci a súčasne chatovať.

Ďalšie zaujímavé funkcie, ktoré prišli s nedávnou aktualizáciou Allo

Ďalšie zbúranie najnovšej verzie aplikácie tento týždeň, Allo build 17, odhaľuje vstavanú schopnosť prekladu četu pravdepodobne využívanú službou Google Translate. Keď dostanete správu od niekoho v inom jazyku, jednoducho stlačte a podržte túto správu, aby ste dostali rozšírenú lištu nástrojov aplikácie, ktorá teraz obsahuje možnosť prekladu.

google allo

IMG KREDIT: Aktuality systému Android

Preložená správa sa zobrazí v bubline pomocníka Google a nahradí aj pôvodnú správu. Ak ho na sekundu vyberiete stlačením a podržaním, znova sa objaví možnosť na paneli s nástrojmi, ktorá vám umožní preložiť ho späť do pôvodného jazyka, v ktorom vám bola zaslaná SMS správa.