Spoločnosť Google poskytuje najsilnejšiu radu, ktorá sa týka dátumu vydania Pixel 2 a Pixel 2 XL

Vyskúšajte Náš Nástroj Na Odstránenie Problémov

Pixel 2 Pixel XL 2 Pixel 2 XL

Dalo by sa povedať, že všetky vlajkové smartfóny, ktoré mali byť uvedené na trh v tomto roku, boli prepustené, s výnimkou zariadení Pixel 2 a Pixel 2 XL spoločnosti Google. Sú to jediné zostávajúce najväčšie smartphony, ktoré sa v tomto roku očakávajú.

Spoločnosť Samsung už vydala svoje Galaxy S8 / S8 + a Galaxy Note 8 , Apple vydal tri telefóny, iPhone X, iPhone 8 a iPhone 8 Plus začiatkom tohto týždňa. Ďalšou veľkou vecou je spoločnosť Google a gigant vyhľadávacieho nástroja práve potvrdil dátum, kedy uvedú svoje vlajkové smartfóny na rok 2017.

Google, nie typ, ktorý má nasledovať klišé alebo byť predvídateľný, je koketný s oznámením dátumu vydania, ale ak si prečítate riadky medzi koketnosťou, dátum je celkom zrejmý. Google začal synchronizovaným oznámením „triple push“:

Ø Online reklamy

Ø Reklamy na billboardoch

Ø A nová stránka nabádať používateľov, aby „ Spýtajte sa viac na svoj telefón “ 4. októbrath,

Ak to pre vás nestačí, pokračujte v čítaní ďalej! Okrem trojitého tlačenia spoločnosť Google ďalej poslala tlačové pozvánky na rôzne technologické spravodajské miesta. Pozvánka pozýva editorov na udalosť tematicky zameranú na Pixel 2 (hádajte čo?) 4. októbrath,

V neposlednom rade! Spýtajte sa sami seba, kedy boli vydané prvé smartfóny Pixel a Pixel XL? To je správne, 4. októbrath, 2016 , To potvrdzuje dve veci; to 4. októbrath je dátum vydania novej generácie telefónov Pixel a po druhé, spoločnosť Google je posadnutá číslami.

Čo môžete očakávať od Pixel 2 a Pixel 2 XL

Na nadchádzajúcich smartfónoch Pixel 2 a Pixel 2 XL sme vykonali rozsiahlu kontrolu údajných špecifikácií a funkcií. Ak chcete získať ďalšie podrobnosti o očakávaných špecifikáciách a funkciách, prečítajte si našu predchádzajúcu recenziu odkaz ,