Git Lit! Hip-Hop S.T.E.M. Na základe udalosti umožňuje dospievajúcim hrať, hackovať a vytvárať hry

Vyskúšajte Náš Nástroj Na Odstránenie Problémov

Teens Play, Hack And Make Games In The Bronx

V sobotu 22. novembra 2014 sa Bronx dospievajúci naučia koncepcie používania digitálnych nástrojov na kreatívne „hacknutie“ alebo prispôsobenie hier, obrázkov a zvukov. Atrament Soh Nup, hrajúce dúhovými farbami , Carnegie Hall, Building Beats / World Up a Andrew Freedman Home sa spojili, aby usporiadali Movable Game Jam a Hacker Play Spaze! podujatie pre mládež v pamiatkovom sídle Andrew Freedman Home. Denné aktivity sa začínajú o 12:00 a skončia sa „inteligentným“ koncertom hip-hopu všetkých vekových skupín končiacim sa o 21:00.

Movable Game Jams sú iniciatívou spoločnosti Vzdelávacia sieť Úľa NYC , Organizácie slúžiace mládeži v sieti spolupracujú pri hosťovaní herných zážitkov, ktoré mladým ľuďom ponúkajú praktické skúsenosti a umožňujú im navrhovať a hackovať hry. Prečítajte si ďalšie informácie o iniciatíve v príručke Game Jam Guide odkaz , Na udalosti 22. novembra hrajúce dúhovými farbami , KÓD čiernych dievčat Zúčastnené organizácie sú New York Chapter a Exposure Camp.

Hacker Play Spaze! je spoločný projekt spoločnosti Andrew Freedman Home & Soh Nup Ink. Podujatie sa uskutoční prostredníctvom partnerstva medzi spoločnosťami Carnegie Hall, World Up, Building Beats a budú mať interaktívne workshopy pod vedením nich, ako aj New York Hall of Science, vývojári mobilných aplikácií VidCode,& Hybrid Instrument Builder, Adam November & interpreti interpreti umelcov Renegade Performance Group. Workshopy naučia študentov koncepcie počítačového kódovania, návrhu rozhrania a max / msp, keď vytvárajú hybridné ohýbacie rytmy a hackujú / remixujú svoje vlastné videá.

Medzi umelcov vystupujúcich na „inteligentnom“ rapovom koncerte patrí aj 14-ročný rapper Ceddy Jay ; bývalý a súčasný vedecký Genius Rap B.A.T.T.L.E.S. (Dôraz na transformáciu, výučbu a vzdelávanie v oblasti vedy), Jabari „Jalib“ Johnson a Victoria Richardson; Science Rapper, Coma Niddy, z kanála YouTube „Science Raps & Beyond;“ Podzemné centrum Bronxu MC Mike Larry Draw ;napríklad mládežníckym účastníkom z projektu Soh Nup Ink / Andrew Freedman Home „Level Up Media Arts Project“ MC Gels , beatstrumentals by “LUMA ALLSTARZ;” a tanečné vystúpenie India z legendárnej tanečnej spoločnosti Dynamic Rockers. V nadchádzajúcich týždňoch sa do zostavy pridá viac výkonných umelcov.

V tomto prípade sú k dispozícii vstupenky na akcie odkaz ,

Čo?

Zadarmo Pohyblivá hra Jam a Hacker Play Spaze! podujatie pre študentov stredných a stredných škôl, po ktorom nasleduje koncert hip-hopu všetkých vekových skupín a ďalšie vystúpenia.

SZO?

Moderuje Soh Nup Ink, Iridescent, Carnegie Hall, Building Beats / World Up a Andrew Freedman Home.

Kedy?

Sobota, 22. novembra 2014

12:00 - 17:00 Pohyblivá hra Jam & Hacker Play Spaze!

17:00 - 20:00 Teen Networking, prezentácie LUMA a koncert hip-hopu všetkých vekových skupín

Kde?

Domov Andrew Freedman, Grand Concourse 1125, Bronx, NY 10452