Získajte motívy Windows, dlaždice pre iPhone a iPad pomocou týchto úžasných aplikácií

Vyskúšajte Náš Nástroj Na Odstránenie Problémov

Mnoho používateľov iPhone chce na svojich zariadeniach vyzerať a cítiť Windows. Ak je zariadenie nefunkčné, môžete do svojho zariadenia iPhone alebo iPad ľahko získať motív systému Windows, aplikácie a dlaždice systému Windows. Tu je najlepšie vyladenie na tento účel.

Bloky iOS

Bloky iOS sú známe vylepšenia útek z väzenia, ktoré vášmu iPhonu dajú tému systému Windows. Toto vyladenie sa nazýva aj Curago. Za posledných pár rokov sa vylepšenie iOS Blocks vylepšilo. Pomocou tohto vyladenia môžete vo svojom iPhone použiť dizajn živých dlaždíc. Živé dlaždice v iOS blokoch sú interaktívne. Môžu zobraziť viac obsahu a ikony aplikácií na nich vyzerajú krásne. Curago je stále vo svojej beta verzii. Funguje pre systémy iOS 7, iOS 8 a iOS 10. Toto vylepšenie má rôzne chyby. Toto vyladenie môžete získať z Cydie pridaním súkromného repa Wiik na repo.ioscreatix.com.

Červený Kameň

Redstone je jedným z najlepších vylepšení útek z väzenia, ktorý dáva vášmu telefónu iPhone tému systému Windows. Toto vyladenie nie je teraz aktualizované. Redstone replikuje živé dlaždice a úvodnú obrazovku štýlu Windows Mobile. Existujú však zlé správy: Redstone Tweak funguje iba pre iOS 9. Vývojár tohto vyladenia na ňom prestal pracovať. Neexistuje teda žiadna šanca, že dostaneme Redstone pre iOS 10 alebo iOS 7. Toto vyladenie si môžete stiahnuť zo súkromného úložiska festivalu pridaním festival.ml/repo/ do Cydie a vyhľadaním Redstone Snapshot.

eclipse

Eclipse je veľmi stabilné vyladenie útek z väzenia. Motív systému Windows môžete do svojho telefónu iPhone nainštalovať pomocou motívu Eclipse. V tejto téme si tiež môžete prispôsobiť veľa vecí. Najlepšia časť Eclipse je, že ide o temnú tému. Môžete si ho kúpiť za 0,99 dolárov. Tému Eclipse môžete získať z úložiska BigBoss.

Activator

Activator je výkonná téma, ktorá nielenže dáva tému systému Windows pre iOS, ale tiež pridáva aplikácie pre systém Windows do vášho iPhone. Napríklad môžete nahradiť Siri za Cortanu. Aktivátor si môžete stiahnuť z úložiska BigBoss.