Spoločnosť Microsoft predvádza nastavenie herného počítača so systémom Windows 8 s rozlíšením 12 000 dolárov, snom za 17 000 dolárov

Spoločnosť Microsoft stavia systém Windows 8 na výzvu nastavením herného počítača s úžasným rozlíšením 12 kB s grafikou ASUS HD 7970 a AMD 7970.

Augustové bezplatné hry so zlatom pre Xbox One a Xbox 360

V auguste získajú majitelia Xbox One a Xbox 360 so zlatým členstvom štyri nové hry zadarmo, vrátane Metal Gear V: Ground Zeroes, Metro 2033 a ďalších.

Hover, hra pre Windows 95, teraz prepracovaná pre moderný web

Microsoft prináša späť klasickú hru Hover, nie je potrebná žiadna inštalácia, pretože bola navrhnutá pre moderný webový prehliadač, ako je IE 11.

Ako zaregistrovať svoju konzolu v novom prostredí Xbox One Experience

Spoločnosť Microsoft otvorila nový zážitok z konzoly Xbox One pre všetkých používateľov ukážok a tu je návod, ako môžete zaregistrovať svoju konzolu na testovanie softvéru pred uvedením na trh v novembri.

Ako nainštalovať nový zážitok z Xbox One do vašej konzoly

Tu sú pokyny na stiahnutie a inštaláciu nového zážitku Xbox One do vašej hernej konzoly od 12. novembra 2015 o 00:01 tichomorského času.

Ako hrať hry pre Xbox 360 pomocou spätnej kompatibility Xbox One

Takto môžete hrať svoju zbierku hier pre Xbox 360 na Xbox One s funkciami spätnej kompatibility od 12. novembra o 12:01 PT.

Ako nastaviť externé úložisko USB na Xbox One pre nové hry a aplikácie

V tejto novej príručke si prejdeme pokyny na nastavenie externého úložiska USB na konzole Xbox One a proces presunu už nainštalovaných hier na nový disk.

Microsoft vysvetľuje spätnú kompatibilitu Xbox One s hrami pre Xbox 360

Microsoft zdieľa podrobnosti o tom, ako funguje spätná kompatibilita Xbox One s hrami pre Xbox 360, zdieľa informácie o emulátore a kompatibilite hier.

Internetový archív vám umožňuje hrať tisíce hier pre systém MS-DOS zadarmo

Teraz môžete hrať viac ako 2 300 klasických MS-DOS retro arkádových hier vo svojom webovom prehliadači bez potreby inštalácie z internetového archívu.

Januárové bezplatné hry Xbox Games with Gold ponúkajú štyri hry vrátane Killer Instinct a DiRT Showdown

Xbox free Games with Gold na január zahŕňa Killer Instinct: Season 1 Ultra Edition, Zheros, DiRT Showdown a Deus Ex: Human Revolution.

Júnové hry Xbox One a Xbox 360 zadarmo so zlatom

Na mesiac jún spoločnosť Microsoft sprístupňuje štyri hry vrátane Massive Chalice, Pool Nation FX, Just Cause a Thief.

Ako počúvať hudbu na pozadí pri hraní hier Xbox One

Teraz môžete prehrávať hudbu na pozadí pri hraní hier na Xbox One pomocou aplikácií Groove Music, Pandora a ďalších. Tu je návod, ako túto funkciu používať.

Spoločnosť Microsoft podrobne opisuje výhody konzoly Xbox One X na televízoroch s rozlíšením 1080p

Microsoft vysvetľuje výhody Xbox One X na 1080p televízoroch s programom Xbox One X Enhanced a hovorí, že to stojí za to aj bez 4K televízora.

Program Best Buy trade-in znižuje cenu Xbox One na 200 dolárov

Výmena konzoly Xbox 360 alebo PlayStation 3 a Best Buy vám poskytne kredit 150 USD na nákup novej konzoly Xbox One, platnosť akcie čoskoro vyprší, podrobnosti nájdete tu.

Kinect už nie je požiadavkou Xbox One, ako ďalší by mohol byť oznámený lacnejší balík

Spoločnosť Microsoft urobila s Xbox One ešte jednu zmenu pravidiel, teraz budú môcť hráči používať hernú konzolu bez senzora Kinect. V origináli od Microsoftu

Zoznam exkluzívnych hier pre Xbox One a PlayStation 4

Zoznam exkluzívnych hier pre Xbox One a PlayStation 4 a zistite, ktoré hry prídu na obe platformy, teda aj na Xbox 360 a PlayStation 3.

Kompletný zoznam funkcií Xbox One vydaných v roku 2014

Veľa nových funkcií, ktoré spoločnosť Microsoft vydala v roku 2014 pre Xbox One, tu je kompletný zoznam so všetkými doteraz dodanými funkciami a zmenami.

Ako zabezpečiť, aby ovládač Xbox One fungoval na počítači so systémom Windows (video)

Riešenie vydania pre nadšencov Xbox, vrátane ovládača, aby ovládač Xbox One fungoval na počítačoch so systémom Windows cez USB. Video vás prevedie krokmi, aby všetko fungovalo.

marca 2016 zadarmo Xbox Games with Gold; tu je zoznam

Microsoft uvádza Sherlock Holmes: Crimes and Punishment, Lords of the Fallen, Supreme Commander 2 a Borderlands ako nové bezplatné hry pre Xbox so zlatom na marec 2016.

Májové bezplatné hry pre Xbox One a Xbox 360 so zlatom

V máji si členovia Xbox Live Gold môžu stiahnuť Castleford: Definitive Edition, Pool Nation FX, Mafia II a F1 2013.