Tvorca potravín vytvára výživové skutočnosti pre vaše jedlo z prísad

Vyskúšajte Náš Nástroj Na Odstránenie Problémov

Tvorca potravín vytvára výživové skutočnosti pre vaše jedlo z prísad

Aby bolo vaše zdravie nedotknuté, je veľmi dôležité, aby ste venovali veľkú pozornosť tomu, čo jete, koľko jete a čo je pre vaše zdravie prospešné. Etikety s výživovou hodnotou sú skutočne užitočné a dôležité ako všeobecný sprievodca zdravým obsahom potravín, ktoré konzumujete. Veci, ktoré si kúpite z trhu, obsahujú výživové informácie, ale vaše domáce jedlá sa dodnes so štítkami nedostávali. Vďaka zavedeniu aplikácie Food Builder teraz môžete získať výživové informácie týkajúce sa vašich domácich jedál. Tvorca potravín vám umožňuje vkladať ingrediencie jedla, ktoré chcete variť, do jednotlivých tanierov a potom vám bude pridelené nutričné ​​označenie toho, čo podávate za jedlo.

nut facts 2

Tvorca potravín má zabudovanú databázu, z ktorej si môžete vyberať ingrediencie, a predpokladá sa, že táto databáza bude s časom rásť. Pomocou posuvnej lišty vám to umožní porovnávať aj svoje vlastné zložky a ich zdravotný obsah. Po spustení aplikácie klepnite na prázdny zoznam a pridajte ingredienciu na svoj prvý štítok. Potom musíte svojmu názvu pomenovať. Existujú dva spôsoby, ako pridať prvky do svojej dosky ako prvé, môžete použiť vyhľadávací panel umiestnený na hornej strane a vybrať príslušnú zložku z náklonu. Akonáhle ste si vybrali zložku, potom musíte zvoliť množstvo, v ktorom budete používať, v gramoch.

nut facts 3

Druhý spôsob výberu zložiek je; klepnete na panel akcií a otvorí sa navigačná zásuvka obsahujúca zoznam kategórií zložiek. Vyberte kategóriu a vyberte prísady, ktoré hľadáte, zadajte požadované množstvo. Pokračujte v duplikácii tohto postupu, až kým sa všetky vaše ingrediencie nepridajú na doštičku, a kým nenasadíte všetky požadované ingrediencie na šípku umiestnenú na akčnej lište a neuvidíte celú svoju doštičku. Posunutím prstom nahor získate nutričné ​​informácie týkajúce sa taniera.

Môžete si ho stiahnuť Staviteľ potravín odtiaľto