Opravte videá YouTube naďalej pozastavené, keď v prehliadači Chrome prepnem kartu

Vyskúšajte Náš Nástroj Na Odstránenie Problémov

Takmer všetci z nás trávia hodiny na YouTube každý deň. Mnoho ľudí, ktorí sledujú videá YouTube vo svojom prehliadači Chrome, však čelí problému, ktorý spôsobil, že ich zážitky zo sledovania videa boli mimoriadne úbohé. Problém je v tom, že pri prepínaní kariet v prehliadači Chrome sa video YouTube pozastaví. Napríklad rád hrám videá na pozadí YouTube, keď surfujem na Reddit alebo Twitter. Keď sa však video YouTube prestane zobrazovať po prepnutí karty na iný web, stráca mi to zmysel. Našťastie existuje niekoľko spôsobov, ako opraviť pozastavenie videa YouTube, keď sa prepne karta.

Keď prepínam kartu v prehliadači Chrome, videá YouTube sa naďalej pozastavujú

Otvorte prehliadač Google Chrome a do panela s adresou zadajte nasledujúci text a stlačte kláves Enter:

chrome: // flags

Uvidíte tu možnosť s názvom pauzy na pozadí. Uistite sa, že je táto možnosť nastavená na „Zakázané“. Táto možnosť zabráni pozastaveniu videí YouTube, aj keď prejdete na inú kartu.

Ak vyššie uvedené riešenie pre vás nefunguje, dajte nám vedieť v komentároch. Vrátime sa k vám s ďalším riešením, ktoré vám uľahčí prehrávanie videí YouTube na pozadí pri otváraní nových kariet. Po prepnutí karty sa videá nezastavia.