Opravte videá YouTube a ďalšie videá v telefónoch Samsung Galaxy

Vyskúšajte Náš Nástroj Na Odstránenie Problémov

Videá sledujeme na telefóne takmer denne. Či už ide o videá YouTube, videá prijaté na WhatsApp a z iných platforiem sociálnych médií, väčšinu času na telefóne trávime videoobsahom. Akýkoľvek problém v tejto skúsenosti môže byť neskutočne zlý. Viacerí používatelia Samsung Galaxy, najmä používatelia Galaxy S5, uviedli, že YouTube a ďalšie videá sa v telefóne opakovane pozastavujú. Prehráte video, získate pekný tok, ale video sa pozastaví. Ok, môže to súvisieť s náhodným dotykom, takže video prehráte znova, pozerajte ho na pár minút, ale potom sa video znova pozastaví. Tento článok poskytuje spôsob, ako opraviť pozastavenie videí na telefónoch s Galaxy Android znova a znova.

Zakázať inteligentnú pauzu

Stačí spustiť nastavenia v telefóne s Androidom a potom prejsť na možnosť „Pohyby a gestá“. Teraz prejdite do časti Stlmiť / Pozastaviť. Všetky tu uvedené možnosti musia byť vypnuté. Ak sú zapnuté, môžete tlačidlá vypnúť a vypnúť. Obzvlášť venujte pozornosť možnosti „Inteligentná pauza“. Toto je hlavný vinník, ktorý vypína vaše videá. Stačí vypnúť túto možnosť a ďalšie gestá a vaše video nebude náhodne pozastavené.

video pause again and again 1 video pause again and again 2

Pripojenie k internetu a vyrovnávacia pamäť

Ak stále čelíte pozastaveniu videa YouTube v telefónoch Galaxy znova a znova, je pravdepodobné, že telefón pozastaví video kvôli vyrovnávaniu údajov. Ak chcete plynulo sledovať video, musíte mať stabilné a rýchle pripojenie k internetu. Skontrolujte, či sú signály silné. Pozastavte video na niekoľko minút a nechajte videozáber trochu, aby ste ho mohli sledovať plynulo, bez oneskorení a oneskorení.

Tricky slúchadlá

Zložité slúchadlá tiež spôsobujú pozastavenie videa v telefónoch. Keď do telefónu zapojíte slúchadlá alebo slúchadlá, video alebo spustené médium sa pozastaví, aby ste mohli nastaviť hlasitosť na bezpečnú úroveň a ďalšie nastavenia. Ak je teraz váš konektor uvoľnený a slúchadlá nie sú správne pripojené, stále sa pripája a odpája s telefónom, čím sa video znova a znova pozastaví. Udržujte slúchadlá pevne pripojené ku konektoru a dvakrát skontrolujte, či je port správne pripojený.

Nastavenia displeja a tapiet

Spustite nastavenia v telefóne s Androidom a potom prejdite na Obrazovka a Tapety. Potom prejdite na Smart Stay a uistite sa, že je zakázaná.

Odinštalujte / nainštalujte aktualizácie

Mnoho používateľov dokázalo opraviť pozastavenie videa v telefónoch Galaxy S5 a ďalších telefónoch Galaxy aktualizáciou alebo znížením verzie aplikácie YouTube alebo verzie prehliadača. Musíte mať najnovšiu verziu aplikácie YouTube. Ak stále čelíte tomuto problému, môžete ísť o jeden krok nadol a odinštalovať aktualizácie tak, že prejdete na -> nastavenie / aplikácie / správca aplikácií / stiahnuté / YouTube a kliknete na odinštalovať aktualizácie. Rozhodujúci problém môže niekedy vyriešiť zníženie verzie a aktualizácia verzií.

Zmena prehrávača videa

Ak stále čelíte problému s pozastavením videa, odporúčame vám namiesto toho, čo práve používate, použiť iný prehrávač videa. Môžete si stiahnuť a nainštalovať MX Player do svojho telefónu s galaxiou a prehrávať videá. Mnoho používateľov vyriešilo problém s týmto prehrávačom.