Opraviť chybu Fotoaparát zastavil chybu v Samsung, ďalšie telefóny Android

Vyskúšajte Náš Nástroj Na Odstránenie Problémov

Niektorí používatelia čelia problémom s fotoaparátmi v telefónoch Samsung so systémom Android. Čelia chybe „Chyba fotoaparátu sa zastavila“. V tomto článku sa pokúsime problém vyriešiť.

Opraviť chybu, kamera sa zastavila

1 - Pretrvávajúce používanie fotoaparátu je známym problémom na niekoľkých zariadeniach s Androidom. Ak čelíte správe „Nanešťastie sa fotoaparát zastavil“, odporúča sa úplne zatvoriť aplikáciu fotoaparátu a počkať niekoľko sekúnd, kým aplikáciu znova otvoríte a skúsite znova. Môžete tiež vypnúť telefón a potom ho reštartovať a potom otvoriť aplikáciu pre fotoaparát.

Aplikácia 2-Camera má tiež svoju vlastnú vyrovnávaciu pamäť. Keď sa táto vyrovnávacia pamäť hromadí, telefóny so systémom Android čelia problému s fotoaparátom. Najlepším spôsobom je vymazať vyrovnávaciu pamäť a začať znova. Ak chcete odstrániť vyrovnávaciu pamäť fotoaparátu v telefóne s Androidom, prejdite do časti Nastavenia a prejdite do Správcu aplikácií. Teraz prejdite na kartu Všetky. Posuňte zobrazenie nadol a vyhľadajte aplikáciu fotoaparátu. Zobrazí sa možnosť „Force Stop“. Použite túto možnosť. Zobrazí sa tiež možnosť „Vymazať vyrovnávaciu pamäť“. Táto voľba vymaže vyrovnávaciu pamäť fotoaparátu. Toto je najlepší spôsob, ako to napraviť. Fotoaparát bohužiaľ zastavil chybu v systéme Android.

3 - Skúste použiť fotoaparát v núdzovom režime, aby ste sa uistili, že vaše aplikácie tretích strán nerozprávajú váš fotoaparát. Aby ste telefón zaviedli v bezpečnom režime, stlačte a podržte tlačidlo napájania a zobrazí sa možnosť „Vypnúť“. Stlačením a podržaním možnosti vypnutia sa zobrazí možnosť spustenia telefónu v bezpečnom režime.

4- Niektorí používatelia tiež dokázali opraviť kameru, ktorá sa v probléme s Androidom zastavila naformátovaním SD karty. Vyberte kartu SD a preneste všetky súbory do počítača. Vložte kartu späť a reštartujte telefón.

5 - V prípade, že v systéme Android nedokážete vyriešiť problém s nefunkčným fotoaparátom, je jedinou možnosťou obnovenie továrenských nastavení telefónu. Obnovenie továrenských nastavení vždy vyrieši problémy s fotoaparátom v telefónoch s Androidom.