Opravená SIM karta bola odstránená, Sim nebol detekovaný v telefónoch Galaxy S5, S4, S6

Vyskúšajte Náš Nástroj Na Odstránenie Problémov

Samsung Galaxy S5 a následné modely ako S6 a S7 sú jedny z najlepších smartfónov, aké kedy svet videl. Na týchto telefónoch môžete používať najlepšie funkcie hardvéru a softvéru. Ale niekedy prídu problémy a závady. Používatelia Samsung Galaxy S5 oznámili, že ich SIM karta nebola zistená alebo rozpoznaná. Používatelia tiež čelia SIM karte Odstránené: Vložte chybu SIM a Reštartovať zariadenie. Tento problém sa týka niektorých hardvérových a softvérových aspektov telefónu.

Karta SIM bola odstránená / nezistená chyba

Použitie poznámky na stabilizáciu sim

Sim karta je vždy vložená do slotu. V priebehu času by sa slot mohol uvoľniť a karta Sim nie je vo vnútri úplne pripevnená. SIM karta nebola zistená alebo problém s odstránením SIM karty je v Galaxy S5 bežný, pretože jej používatelia tento telefón používajú už nejaký čas. Problém s kartou SIM neprichádza do nových telefónov. Problém je teda väčšinou v hardvérovej časti. Tu je niekoľko spôsobov, ako opraviť nerozpoznanú kartu SIM alebo odstrániť chybu v karte Galaxy S5.

Vezmite poznámku „Post It“ alebo akýkoľvek iný typ lepiacej poznámky a odrežte ju na veľkosť sim karty.

note

Teraz ju vložte na miesto SIM karty na zadnú stranu sim karty. Na zadnej strane sim karty môžete rozoznať dva kúsky bankoviek. Táto myšlienka je poskytnúť sim karte pevnú podporu a späť, aby zostala nedotknutá. Pretože sa prípad simu uvoľnil, je potrebné na jeho chrbát pridať väčšiu hrúbku, aby bol pevný.

Použitie núdzového režimu na obídenie problémov s pripojením Sim

Existuje aj iné riešenie problémov so SIM kartou. Toto riešenie zahŕňa zapnutie bezpečného režimu a obídenie problémov s pripojením, ktoré by mohli obmedzovať službu sim karty. Toto riešenie funguje pre mnoho používateľov. Mali by ste to skúsiť tiež.

Vypnite Galaxy S5 a stlačte a podržte vypínač.

Akonáhle uvidíte na obrazovke text Samsung Galaxy S5, uvoľnite tlačidlo napájania.

Po uvoľnení tlačidla napájania stlačte a podržte tlačidlo zníženia hlasitosti

Držte stlačené tlačidlo zníženia hlasitosti, až kým sa zariadenie úplne nereštartuje.

Núdzový režim bude povolený a uvidíte ho v pravom dolnom rohu. Keď uvidíte text „Núdzový režim“, uvoľnite kláves zníženia hlasitosti.

Po zapnutí núdzového režimu prejdite do časti Nastavenia.

Na karte Sieťové pripojenia klepnite na možnosť Viac sietí.

Klepnite na „Mobilné siete“.

Teraz klepnite na „Prevádzkovatelia sietí“.

Zobrazí sa možnosť predvoleného nastavenia. Klepnite naň a vyberte svojho operátora, ktorý má službu.

Po niekoľkých minútach, keď sa telefón zaregistruje vo vybranej sieti, už sa viac nezobrazí chyba odstránenia sim karty. Sim karta nezistená pri chybe Galaxy S5 bude opravená.

Niektoré ďalšie opravy

Ak stále nemôžete opraviť odstránenú SIM kartu alebo Sim karta nebola zistená chyba, vyskúšajte nasledujúce rýchle opravy:

  • Vyberte sim a dobre ho vyčistite kúskom bavlny namočenej v parfumoch. Prečo parfumy? Pretože je to skvelý čistič.
  • Uistite sa, že telefón nie je uzamknutý u konkrétneho operátora. Dopravné služby musia byť k dispozícii aj vo vašej oblasti.

Použitie Ear Plus Piece na vyvíjanie tlaku: Skvelá oprava

Ďalším skvelým spôsobom, ako opraviť odstránenú sim kartu alebo chybu, ktorá nie je zaregistrovaná v sieti, je zloženie zadnej časti telefónu a pripevnenie malej časti zástrčky na ucho nad hrany alebo kolíky, aby sa na dosku vyvíjal tlak. To vyriešilo problémy so sim kartou pre mnohých používateľov.

Stačí sa pozrieť na toto video a zistiť, ako tento trik urobiť.

Takto ste opravili SIM kartu odstránenú: Vložte chybu SIM a reštartovať zariadenie. Vyššie uvedené riešenia môžete použiť aj na vyriešenie sim karty nezistenej v Samsung Galaxy S4, S5, S6 a ďalších modeloch.

Dajte nám vedieť v komentároch, ktoré riešenie pre vás fungovalo. V prípade nejasností alebo problémov môžete bez obáv komentovať podrobnosti o zariadení a probléme.