Opraviť nefunguje snímač odtlačkov prstov Samsung Galaxy S8, problémy so zámkom odtlačkov prstov (vyriešené)

Vyskúšajte Náš Nástroj Na Odstránenie Problémov

Samsung Galaxy S8 má jednu zásadnú chybu v dizajne: snímač odtlačkov prstov je jednou zo zadných strán telefónu, okrem objektívu fotoaparátu. Je to posledné miesto, ktoré by niekto očakával od snímača odtlačkov prstov. Spoločnosť Samsung však bola nútená umiestniť snímač sem po tom, čo jeho partnerská hardvérová spoločnosť pre Galaxy S8, Synaptics, nedokázala integrovať skener s obrazovkou. Najlepším spôsobom, ako vyriešiť problém vyplývajúci zo zlej polohy Samsung Galaxy S8, je použitie skenera Iris alebo funkcie inteligentného zámku. Takto získate jednoduchý a najmodernejší spôsob odomknutia telefónu.

Ďalším spôsobom, ako ľahko používať snímač odtlačkov prstov Samsung Galaxy S8, je použitie veci na telefón. Tento prípad jasne vymedzí hranice fotoaparátu a skenera. Týmto spôsobom budete môcť jasne určiť a využiť priestor a prstom umiestniť na presné miesto. Snáď najlepším prípadom Samsung Galaxy S8 na vyriešenie problémov so snímačom odtlačkov prstov a celkovými šikmami v používaní je nákup Elago minimalistický, stojí iba 9 dolárov. Môžete si tiež kúpiť puzdro Olixar FlexiShield.

Opravte problém Samsung Galaxy S8

Ak váš snímač odtlačkov prstov Galaxy S8 nefunguje, mali by ste okamžite kontaktovať spoločnosť Samsung alebo predajcu, od ktorého ste telefón kúpili. Spoločnosť Samsung vás požiada o obnovenie továrenských nastavení zariadenia, ale nezabudnite, že to nebude fungovať. Mali by ste požadovať úplnú výmenu alebo opravu zariadenia.

Mnoho používateľov tvrdí, že ich snímač odtlačkov prstov Galaxy S8 nefunguje tak, ako by mal. Niekedy neregistruje dotyk a niekedy odmieta pracovať. Ak chcete tento problém vyriešiť, prejdite na obrazovku uzamknutia a zabezpečenie a potom prejdite na nastavenia zabezpečeného zámku, vyberte možnosť zámku automaticky a okamžite ju zapnite. Ak to nepomôže, problém so zámkom sa automaticky otočí.

Ak obnovíte továrenské nastavenie vášho Galaxy S8 a váš snímač odtlačkov prstov funguje, vedzte, že problém je v softvéri. Môžete tiež skúsiť reštartovať zariadenie.

Niektorí používatelia dokázali opraviť nefunkčný snímač odtlačkov prstov Galaxy S8 tak, že fyzicky otriasali a pohybovali telefónom a potom sa pokúsili znovu zaregistrovať dotykové zariadenie. Mali by ste sa pokúsiť telefón ľahko pohybovať a otrasiť vo vzduchu a potom použiť skener.

Prejdite na obrazovku uzamknutia a zabezpečenie a potom prejdite na nastavenia zabezpečeného zámku. Vyberte okamžité alebo požadované časové obdobie. Ak je tam nastavený čas (povedzme 3 minúty), okamžite ho zapnite.

Ďalším dočasným spôsobom, ako vyriešiť problémy so zablokovaním odtlačkov prstov Galaxy S8, je deaktivácia senzora, uzamknutie telefónu, odomknutie a opätovné povolenie senzora.