Oprava „Bol aktivovaný maximálny počet účtov zadarmo“, iPhone, iPad

Vyskúšajte Náš Nástroj Na Odstránenie Problémov

Spoločnosť Apple obmedzila limit účtov priradených k jednému zariadeniu (pre zariadenia s OS X i iOS) na maximálne tri. Na jednom zariadení môžete mať 3 účty iCloud a ak sa pokúsite pridať ďalšie účet na akékoľvek také zariadenie, ktoré už malo tri účty iCloud, budete musieť čeliť a opraviť maximálny počet bezplatných účtov, ktoré boli aktivované výzva.

Toto obmedzenie sa použilo na blokovanie používateľov v získaní neobmedzeného úložiska iCloud vytvorením viacerých účtov. Aj v rámci povolených účtov zostávajú zdroje fotografií a pamäte rovnaké, ale môžete využívať služby, ako sú kontakty, kalendár a poznámky, nezávisle.

Ak ste teraz prvým vlastníkom svojho zariadenia, pravdepodobne by ste sa nenašli v situácii, keď by ste si chceli pridať štvrtý účet. Ak je však vaše zariadenie z druhej ruky, je pravdepodobné, že predchádzajúci vlastníci už mohli pridať nejaké účty, ktoré by vám mohli tento problém zaseknúť.

Nerobte si starosti, máme tento problém vyriešiť. Existujú rôzne riešenia pre používateľov počítačov Mac a Windows a nižšie ich bolo vysvetlené samostatne.

Opravte maximálny počet bezplatných účtov, ktoré boli aktivované

Pre Windows

Budete si musieť stiahnuť iCloud pre okná.

fix The Maximum Numbers of Free Accounts Have Been Activated 1

Otvorte ho a prihláste sa pomocou Apple ID. Vyberte služby, ktoré chcete aktivovať v telefóne, napríklad „Nájsť môj telefón“.

fix The Maximum Numbers of Free Accounts Have Been Activated 2

(Apple ID je ID, ktoré používate na nastavenie vášho zariadenia Apple prvýkrát. K tomuto Apple ID môže byť k nemu priradených viac iCloud ako miestnych používateľov.)

Po dokončení sa vráťte na svoje zariadenie Apple a prihláste sa pomocou rovnakých poverení, aké ste použili v systéme Windows.

Prihlasovacie údaje prihlásenia budú akceptované, pričom bude považovaný za starý účet.

Teraz máte svoj účet iCloud a úspešne ste ho opravili bol aktivovaný maximálny počet bezplatných účtov.

Pre používateľov počítačov Mac

Na obrazovke MacBook kliknite na ikonu Apple.

Teraz kliknite na Predvoľby systému.

fix The Maximum Numbers of Free Accounts Have Been Activated 3

Vyberte iCloud.

fix The Maximum Numbers of Free Accounts Have Been Activated 4

Tu zadajte svoje Apple ID a vyberte služby, ktoré chcete aktivovať v telefóne (napríklad Nájsť môj telefón).

fix The Maximum Numbers of Free Accounts Have Been Activated 5

Toto je to. Vráťte sa do svojho zariadenia iPhone / iPad a prihláste sa pomocou rovnakých prihlasovacích údajov ako v systéme Mac. Umožní vám prihlásiť sa a voila! Úspešne ste to napravili bol aktivovaný maximálny počet bezplatných účtov správa.

Užite si svoj ďalší účet iCloud.

Obrázky: Tofugu, ArsTechnia