Oprava klávesnice LG sa zastavila: Najlepší spôsob, ako vyriešiť chybu „Klávesnica LG sa zastavila“

Vyskúšajte Náš Nástroj Na Odstránenie Problémov

Existuje takmer zvláštny problém s takmer všetkými telefónmi so systémom Android Android od spoločnosti LG. Zdá sa, že všetko funguje dobre, keď náhle klávesnica LG prestane fungovať. Ak čelíte chybe „Bohužiaľ, klávesnica LG sa zastavila“, nie ste sami. Tisíce používateľov uviedli, že klávesnica LG sa zastavila. Spoločnosť LG má po celom svete tisíce sťažností. Mnoho odborníkov si myslí, že ide o hardvérový problém vzhľadom na skutočnosť, že spoločnosť LG nedokázala vyrábať vysokokvalitné telefóny za nízku cenu. Ale bez ohľadu na príčinu tohto problému môže byť dobrá správa, že môžete opraviť, že LG klávesnica zastavila problém. Aby ste to opravili, Klávesnica LG sa bohužiaľ zastavila, existuje niekoľko spôsobov, ako môžete podniknúť. Uvediem najlepšie riešenia.

Oprava klávesnice LG sa zastavila

Výmena klávesnice

Prejdite v telefóne LG s Androidom na aplikáciu nastavení.

Teraz prejdite nadol a klepnite na časť „Jazyk a vstup“. Ak používate inú verziu telefónu alebo OS, skúste nájsť podobnú časť v aplikácii Nastavenia. Vo verziách nie je veľký rozdiel.

fix lg keyboard has stopped 1

Teraz uvidíte voľbu „Klávesnica LG“. Ak ste používali klávesnicu LG, bude označená alebo začiarknutá. Toto je predvolená klávesnica pre všetky telefóny LG, ako vidíte na obrázku nižšie. Predvolená časť aplikácie zobrazuje klávesnicu LG.

fix lg keyboard has stopped 2

Ak chcete vyriešiť problém s klávesnicou LG, mali by ste jednoducho prejsť na klávesnicu Android. Táto klávesnica je predinštalovaná v zariadení LG Android.

Teraz klepnite na tlačidlo „Predvolené“ a namiesto LG vyberte jazyk anglickej klávesnice.

fix lg keyboard has stopped 3

To je všetko. Vráťte sa do aplikácie správ alebo na akékoľvek iné miesto, kde musíte používať klávesnicu a uvidíte, že sa zmenila aplikácia klávesnice. Uvidíte sladkú, čistú a stabilnú klávesnicu pre Android, ktorá ukazuje dokonalosť spoločnosti Google.

fix lg keyboard has stopped 4

Klávesnica Android sa nikdy nezastaví. Je stabilná a hodná byť predvolenou klávesnicou. Klávesnica LG priniesla používateľom v poslednej dobe veľa problémov. Žiadna aktualizácia sa nepodarilo opraviť.

Ale nevidím možnosť Klávesnica Android?

Je dôležité si uvedomiť, že nie všetci používatelia nájdu alternatívu klávesnice pre systém Android. V takom prípade sa nemusíte báť; stačí stiahnuť a nainštalovať akúkoľvek dobrú klávesnicu tretej strany. Odporúčam GO SMS alebo Swift Keyboard. Alebo ak chcete klávesnicu Android, budete musieť tvrdý reset telefónu alebo skúsiť vyhľadať apk alebo aplikáciu klávesnice Android spoločnosti Google.

Ihneď po inštalácii klávesnice budete mať možnosť vybrať ju ako predvolenú namiesto klávesnice LG.

Odstránenie údajov a vyrovnávacej pamäte na opravu klávesnice LG

Ďalšou metódou na opravu klávesnice LG, ktorá prestala fungovať, je vymazanie vyrovnávacej pamäte a údajov aplikácie klávesnice. Táto oprava funguje aj pre mnohých používateľov.

Spustite nastavenia v telefóne s Androidom.

Prejdite do sekcie Všeobecné a prejdite na „Aplikácie“. Zoznam aplikácií prepnite na kartu „VŠETKY“.

Vyhľadajte aplikáciu s názvom LG Keyboard a vyberte ju.

Teraz klepnite na tlačidlá Stop a Clear data.

Vymažú sa tým premenné údajov a uviaznuté vlákna aplikácie.

To by vyriešilo problém klávesnice LG.

Takto opravil problém „Klávesnica LG sa bohužiaľ zastavila“. Vyššie uvedené dve metódy vyriešia problém s klávesnicou LG. V prípade akýchkoľvek otázok alebo nejasností sa môžete k tomuto príspevku vyjadriť.