Oprava LG G3 sa nenabíja a nezapína sa

Vyskúšajte Náš Nástroj Na Odstránenie Problémov

Rovnako ako všetky ostatné telefóny LG, aj produkt LG G3 predstavuje hodnotu za peniaze a ponúka skvelé funkcie. S týmto telefónom je však trocha závady, t. J. LG G3 sa nezapne úplne a niekedy zostane prilepený na logo LG.

Okrem toho sa LG G3 nebude nabíjať. Tieto problémy sa často stretávajú s mnohými používateľmi LG G3 a diskutovalo sa o nich na niekoľkých webových fórach. Tento článok popisuje niekoľko riešení, ktoré môžu vyriešiť tieto dva problémy.

Riešenie problému „nenabíja sa“

  • Pokúste sa zmeniť nabíjačku a kábel. Vyberte batériu a nechajte ju 10-15 minút a vložte ju späť do telefónu. Tento problém sa pravdepodobne vyriešil, pretože batérie s nízkou kvalitou niekedy potrebujú vybitie pre chemickú úpravu lítium-iónových chemikálií.

Pripojte telefón k nabíjačke a potom ho znova zapnite. Teraz vložte batériu späť a nechajte ju nabíjať najmenej hodinu.

  • Smartfón LG G3 sa nemusí nabíjať, pretože batéria bola vložená nesprávne. Batéria môže ďalej zlyhať, keď sa zahreje v dôsledku nadmerného používania telefónu alebo ťažkých aplikácií bežiacich na telefóne. Môže k tomu dôjsť, keď je batéria pripojená k nabíjačke celú noc. Z tohto dôvodu odstráňte zadný kryt a znova vložte batériu.
  • LG G3 môže čeliť problému „nenabíja sa“, keď sa nabíjací port prestane pripájať a číta nabíjačku. Vyžaduje si to spájkovanie alebo výmenu základnej dosky.
  • Ak žiadne z vyššie uvedených riešení nevyrieši problém „nenabíja sa“ v LG G3, vymeňte batériu.

Oprava problému „Nezapína sa“

  • Vykonanie „mäkkého resetu“ môže vyriešiť problém „nezapnúť“. Ak to chcete urobiť, podržte tlačidlo napájania dlhšie ako 5 sekúnd a telefón sa vráti k životu.
  • Dá sa to dosiahnuť tak, že podržíte tlačidlo napájania pomocou tlačidla na zvýšenie hlasitosti alebo jednoduchým stlačením tlačidla napájania, tlačidla na zvýšenie hlasitosti a tlačidla domov, až kým telefón nebude vibrovať. Ponechajte iba tlačidlo napájania a ďalšie dve tlačidlá držte stlačené, kým sa nezobrazí obrazovka na obnovenie systému Android. Teraz použite tlačidlo na zníženie hlasitosti a vyberte možnosť tvrdého obnovenia továrenských nastavení a potom ju vyberte pomocou tlačidla napájania.
  • Pripojte telefón LG G3 k nabíjačke, aj keď nie je vybitá batéria prístroja. Nechajte telefón nabíjať najmenej 15 - 20 minút a potom zapnite telefón stlačením tlačidla napájania.
  • Mnoho používateľov uviedlo, že tento problém bol vyriešený vybratím batérie a jej opätovným vložením po niekoľkých minútach.
  • Vyberte batériu a pripojte svoj smartphone k nabíjačke na pol hodiny. Teraz vložte batériu späť a skúste zariadenie znova zapnúť.