Opraviť počítač Huawei P8, ktorý nebol rozpoznaný žiadnym počítačom

Vyskúšajte Náš Nástroj Na Odstránenie Problémov

Používatelia spoločnosti Huawei čelia problému, keď ich počítač Huawei P8 neuznáva žiadny počítač cez USB. Používal sa na pripojenie predtým, ale po náhodnom výbere niečoho z kontextového oznámenia, ktoré sa pýta, aký typ pripojenia USB chcete, sa Huawei P8 nepripojí k počítaču. Nabíja sa iba pri pripojení k akémukoľvek počítaču. HiSuite to tiež neuznáva; HiSuite je softvér spoločnosti Huawei pre správu zariadení. Tento problém nie je neobvyklý a mnohým používateľom čelí. Tu sú riešenia, ktoré môžete vyskúšať, aby počítač Huawei P8 nebol rozpoznaný žiadnym počítačom.

Huawei P8 nebol rozpoznaný žiadnym počítačom

Obnovenie továrenských nastavení

Ak chcete obnoviť továrenské nastavenie vášho prístroja Huawei P8, prejdite na Nastavenia telefónu a potom prejdite na položku Zálohovať a resetovať. Teraz zrušte začiarknutie políčka Automatické obnovenie a obnovenie továrenských nastavení telefónu. Pred obnovením továrenských nastavení telefónu sa uistite, že ste svoje údaje zálohovali, aby ste predišli strate. Ďalším spôsobom, ako obnoviť továrenské nastavenia, je vypnutie telefónu dlhším stlačením vypínača. Potom na niekoľko sekúnd súčasne stlačte a podržte tlačidlo zníženia hlasitosti a vypínača. Nakoniec pomocou tlačidla na nastavenie hlasitosti vyberte možnosť „vymazať údaje“ alebo „obnoviť továrenské nastavenia“ a potvrďte pomocou tlačidla napájania. Tým by sa vyriešil problém, keď počítač Huawei P8 neuznáva žiadny počítač.

Vymeňte kábel

Ďalším jednoduchým riešením, ktoré môžete skúsiť opraviť Huawei P8, ktorý nie je rozpoznaný žiadnym počítačom, je zmeniť kábel, ktorý používate. Kábel USB väčšinou nefunguje. Vyskúšajte iný kábel alebo si kúpte nový. Je možné, že kábel, ktorý používate, je kábel triedy B, ktorý slúži iba na nabíjanie. Preto problém vyskúšajte pomocou rôznych káblov.

Ovládače USB

Ak sa domnievate, že je kábel v poriadku, skúste znova nainštalovať ovládač USB; Možno by sa tým vyriešil problém s pripojením Huawei P8 k akémukoľvek počítaču. Ovládač USB si môžete stiahnuť z tu ,

HiSuite

Najlepším riešením na vyriešenie problému je napísanie * # * # 2846579 # * # * do vytáčacieho čísla vášho zariadenia Huawei P8. Potom na karte na pozadí vyberte položku USB HiSuite. To je všetko! Funguje to ako mágia. Ak režim HiSuite nie je k dispozícii, skúste ho nastaviť do normálneho režimu. Potom po zmene nastavení odpojte a znova pripojte kábel USB, aby ste nastavenia uplatnili.

Nastavenia HDB

Ak chcete opraviť, aby počítač Huawei P8 nebol rozpoznaný žiadnym počítačom, prejdite na Nastavenia telefónu. Potom choďte na Zabezpečenie. Na karte Zabezpečenie vypnite možnosť „povoliť HiSuite používať HDB“. Ďalej prejdite späť na hlavnú stránku Nastavenia a prejdite na Možnosti vývojára. Zapnite možnosti vývojára. Uistite sa, že na tejto stránke nie je zapnutá žiadna iná položka, dokonca ani ladenie USB.