Opravte Panel vyhľadávania Google, miniaplikáciu nefunguje v Galaxy S7, S3 a ďalších telefónoch Android

Vyskúšajte Náš Nástroj Na Odstránenie Problémov

Používatelia telefónov Samsung Galaxy, najmä používatelia telefónov Samsung Galaxy S3 a S7, sa opakovane sťažovali, že ich vyhľadávací panel Google alebo widget Google nefungujú. Buď nemôžu otvoriť vyhľadávací panel Google vo svojich telefónoch Galaxy alebo vyhľadávací panel jednoducho nefunguje. V tomto článku sa pokúsime opraviť vyhľadávací panel Google alebo widget nefungujúci problém v Galaxy S7, S3 a ďalších telefónoch s Androidom.

google search widget not working

Oprava vyhľadávacieho panela Google, miniaplikácia nefunguje v Galaxy S7, S3

1 - Spustite nastavenia a prejdite do Správcu aplikácií. Teraz nastavte kartu aplikácií na možnosť Všetky a prejdite nadol a vyhľadajte aplikáciu Google. Pred aplikáciou Vyhľadávanie Google sa zobrazí text Zakázané. Ak je napísané, je potrebné vedieť, že miniaplikácia Google alebo vyhľadávací panel Google boli zakázané. Odtiaľto povolte túto aplikáciu klepnutím na ňu a výberom nevyhnutnej možnosti. Tým sa opraví panel vyhľadávania Google, ktorý nefunguje v Galaxy S7 a Galaxy S3.

2 - Môžete tiež aktivovať vyhľadávanie Google alebo Google Widget dlhým stlačením tlačidla ponuky (veľké stredné tlačidlo) na telefóne s Galaxy Android. Týmto sa iniciuje Ok, pomocník Google a môžete tiež písať výrazy na prehľadávanie webu pomocou vyhľadávacieho nástroja Google.

3. Prejdite na Nastavenia, otvorte Správcu aplikácií a potom otvorte aplikáciu Vyhľadávanie Google. Teraz klepnite na „Vymazať údaje“ alebo Vymazať vyrovnávaciu pamäť. Po vymazaní vyrovnávacej pamäte údajov aplikácie sa vyriešia problémy s ňou spojené. Môžete tiež skúsiť klepnúť na možnosť „Odinštalovať aktualizácie“ tu. Výsledkom chybných aktualizácií je, že miniaplikácia Vyhľadávanie Google nefunguje v telefónoch s Androidom.

4 - Mnoho používateľov dokázalo opraviť nefunkčný vyhľadávací widget Google jednoducho vykonaním reštartu. Niekedy sa dátové pakety zaseknú a škrtiaca klapka nedovolí aplikáciám pracovať. Môžete zatvoriť všetky aplikácie, reštartovať telefón a potom skúsiť spustiť panel vyhľadávania Google alebo vyhľadávací widget Google.

5- Ak nič nefunguje, môžete vždy použiť vyhľadávanie Google z prehliadača. Vyhľadávací nástroj Google môžete otvoriť z prehliadača Chrome, webového prehliadača Safari alebo iných webových prehliadačov v telefóne. Z obchodu Google Play si môžete stiahnuť rôzne vyhľadávacie prehliadače.