Oprava Galaxy S7, S5, S6 Facebook nebola synchronizovaná s kontaktmi v telefóne

Vyskúšajte Náš Nástroj Na Odstránenie ProblémovSamsung Galaxy S7 je jedným z mojich najobľúbenejších zariadení s Androidom vydaných do dnešného dňa. Má takmer všetko, čo by si mohol priať v tejto dobe nekonečných výpočtových potrieb. Existuje však niekoľko tipov, trikov a opráv, ktoré každý z nás potrebuje, aby mohol opraviť denné škytavky v telefónoch. Mnoho používateľov Galaxy S7 a ďalší používatelia telefónov s Androidom, ako napríklad Samsung Galaxy S5; S6; S6 Edge sa sťažovali, že ich Facebook sa nebude synchronizovať s kontaktmi so svojimi telefónmi. Mnoho ľudí uprednostňuje rovnaké, synchronizované kontakty so svojím telefónnym zoznamom a Facebookom, aby mohli vidieť fotografie, aktualizácie, upozornenia od kontaktov. Pri synchronizácii kontaktov sa zobrazí profilová fotografia osoby na Facebooku, keď vám zavolá alebo pošle správu. Existuje veľa spôsobov, ako opraviť Galaxy S7 Facebook, ktorý sa nebude synchronizovať s kontaktmi. Pozrime sa na tieto opravy.

Galaxy S7, S5, S6 Facebook nebola synchronizovaná s kontaktmi v telefóne

Povoliť synchronizáciu

Najprv musíte mať synchronizáciu kontaktov v nastaveniach telefónu a v aplikácii Facebook. Prejdite do časti Nastavenia-> Účty a zapnite synchronizáciu. Mali by ste povoliť aj možnosť „nepretržité nahrávanie kontaktov“ v nastaveniach a nastaveniach aplikácií na Facebooku.

sync 1

Pomocou aplikácie Sync.Me

Facebook vlastne odstránil funkciu automatickej synchronizácie pred niekoľkými rokmi. Najlepšie riešenie tohto problému našli používatelia vo forme aplikácie. Nazýva sa to aplikácia „SyncMe“. Je k dispozícii pre Android a iPhone. Ide v podstate o aplikáciu na blokovanie nevyžiadanej pošty, ktorá synchronizuje všetky vaše kontakty a zaisťuje, aby ste znova a znova nedostávali spam. Mnoho používateľov dokázalo synchronizovať kontakty na Facebooku so všetkými kontaktmi Google.Verzia Facebooku „Lucky“

Mali by ste nainštalovať Facebook verziu 27 (stará verzia). Táto verzia sa tiež nazýva „šťastná“ verzia, pretože umožňuje jednoduchú synchronizáciu všetkých kontaktov. Môžete vyhľadať a stiahnuť súbor APK pre verziu Facebook 27. Z tohto môžete tiež získať bezplatný apk tejto verzie odkaz ,

Udeliť povolenia

Mnoho ľudí neposkytlo potrebné povolenia, ktoré potrebuje Facebook na synchronizáciu kontaktov. Ak chcete synchronizovať všetky kontakty, musíte prejsť do aplikácie Nastavenia a potom prejsť na „Aplikácie“, potom prejdite na povolenia správcu aplikácií-> Facebook-> a potom zadajte potrebné povolenia.

Ďalšia stará verzia Facebooku

Tisíce používateľov sa hrnú do kancelárií spoločnosti Verizon a ďalších spoločností v celulárnej sieti a pýtajú sa, prečo nemôžu synchronizovať kontakty na Facebooku. Zástupcovia spoločností jednoducho vezmú telefón, odinštalujú aplikáciu Facebook a nainštalujú aplikáciu Facebook zo starších verzií (väčšinou 16.0.0.11.15) a amb! Všetky kontakty sa zosynchronizujú. Mali by ste sa presunúť aj na staršie verzie aplikácie Facebook.Povedzte nám, ktoré riešenie pre vás fungovalo.