Fix Galaxy S7 Edge, citlivosť dotykového displeja S7: Problém príliš citlivý alebo menej citlivý na obrazovku S7

Vyskúšajte Náš Nástroj Na Odstránenie Problémov

Samsung Galaxy S7 a S7 Edge sú skvelé telefóny so systémom Android, ale existuje niekoľko problémov s nimi, ktoré neustále obťažujú používateľov po celom svete. Jedným takým problémom je citlivosť obrazovky Galaxy S7 Edge na obrazovku. Mnoho používateľov uviedlo, že obrazovka Galaxy S7 je príliš citlivá. Bez aktivácie obrazovky alebo aplikácií nemôžete telefón držať. Telefón Galaxy S7 má niekedy menšiu citlivosť, než požadovaná, hlavne kvôli chráničom obrazovky. Bohužiaľ neexistuje žiadna jednoduchá možnosť, odkiaľ by ste mohli na Galaxy S7 znížiť alebo zvýšiť citlivosť obrazovky. Našli sme však spôsob, ako opraviť a upraviť citlivosť dotykovej obrazovky Samsung Galaxy S7.

Fix Galaxy S7 Edge, citlivosť dotykového displeja S7

Nainštalujte aplikáciu Galaxy Button Lights

Existuje jednoduchá inštalácia aplikácie Samsung. Nainštalujte tlačidlá Galaxy a nastavte ich na „vždy vypnuté“. To prekvapivo znižuje citlivosť obrazovky.

Použite aplikáciu Citlivosť obrazovky

Byť používateľom systému Android má veľa výhod. V Obchode Google Play môžete jednoducho vyhľadať „citlivosť obrazovky“ a stiahnuť aplikáciu s najlepším hodnotením na úpravu citlivosti obrazovky v S7. Odporúčam používať aplikáciu na zosilňovanie obrazovky SGS. Toto funguje dobre pre mnoho používateľov, ktorí chceli upraviť citlivosť obrazovky Galaxy S7.

Pomocou Správcu aplikácií

Prejdite na Nastavenia a potom prejdite na „Aplikácia“, potom prejdite do Správcu aplikácií a klepnite na „Zobraziť systémové aplikácie“.

V správcovi aplikácií prejdite na domovskú stránku TouchWiz -> Ukladací priestor a klepnite na Vymazať údaje

Rovnaké kroky použite aj pre TouchWiz Easy Home

Prejdite do časti Nastavenia-> Správa aplikácií -> Viac-> Obnoviť predvoľby aplikácií-> Obnoviť.

Použitie firmwarového triku

Zdá sa, že v Galaxy S7 neexistuje žiadna lišta na nastavenie citlivosti obrazovky, ale pomocou triku môžete získať kompletnú lištu na nastavenie ukazovateľa, z ktorej môžete nastaviť citlivosť obrazovky.

Stačí zadať * # 2663 # a zobrazí sa obrazovka s firmvérom. Klepnite na tlačidlo aktualizácie TSP FW (Všeobecné), ako je to znázornené na obrázku. Po nainštalovaní aktualizácie stlačte tlačidlo na domovskej obrazovke a potom prejdite na Nastavenia a potom prejdite na „Jazyk a vstup“. Zobrazí sa možnosť s názvom „Ukazovateľ rýchlosti“. Klepnite na ňu a budete môcť zvýšiť alebo znížiť rýchlosť ukazovateľa z lišty.

s7 screen sensitive 3 s7 screen sensitive 5 s7 screen sensitive 4 s7 screen sensitive 6 s7 screen sensitive 7

Takto nastavíte citlivosť obrazovky Galaxy S7. Vyššie uvedenými spôsobmi môžete zvýšiť alebo znížiť citlivosť obrazovky v Galaxy S7 Edge, Galaxy S7. Dajte nám vedieť v komentároch, ktorý trik pre vás pracoval.