Opravte pripojenie Galaxy S6 k odpojeniu od siete Wi-Fi a ďalších problémov s pripojením

Samsung Galaxy S6 kolísa na trhoch po celom svete a ľudia kupujú tento skvelý telefón ako blázon. S Galaxy S6 však existuje niekoľko nepríjemných problémov, ktoré nezmiznú ani po dlhom vydaní a nepretržitom sťažovaní zo strany používateľov. Tieto problémy však existujú rýchlo a my na tejto webovej stránke neustále zverejňujeme spôsoby, ako vyriešiť bežné problémy s Galaxy S6. V tomto článku sa budeme venovať problému Wi-Fi v Galaxy S6. Mnoho používateľov uviedlo, že Galaxy s6 sa stále odpojuje od siete Wi-Fi. Je to občasný problém, ktorý znamená, že konektivita v S6 nie je stabilná. Toto nesúvisí s problémami signálu Wifi. Užívatelia hlásia, že všetky ostatné telefóny fungujú dobre v blízkosti toho istého spojenia, v ktorom S6 nefunguje.

Základným dôvodom problému s Wifi v S6 je Android 5.0. Používatelia tvrdia, že keď je systém Android 4.4 spustený na platformách S5 a S6, WiFi funguje nájsť, ale akonáhle sa mobilný operačný systém zmení na Android 5.0, problém sa začne. Pozrime sa rôzne spôsoby, ako vyriešiť problémy s Wi-Fi v Galaxy S6.

Opravte pripojenie Galaxy S6 k odpojeniu od siete Wi-Fi

Vypnite inteligentný vypínač

Spustite nastavenia vo vašom Galaxy S6 a choďte do časti Wifi a potom choďte do sekcie „Rozšírené“. Teraz by ste mali vypnúť funkciu „Smart Network Switch“. Ak sa táto možnosť nezobrazuje, mali by ste súčasne zapnúť mobilné dátové pripojenie a Wi-Fi a potom prejsť na nastavenia.

Použite kód

Ak vyššie uvedené riešenie nefunguje, skúste vykonať nasledujúce kroky.

Otvorte dialer v telefóne a zadajte * # 0011 #Teraz vyberte viac (vpravo hore) a vyberte možnosť WiFi

Teraz vypnite režim úspory energie WiFi.

VýchodZmeňte nastavenie a režim smerovača

Nastavenie zabezpečenia

Niektorí používatelia hlásili, že boli schopní opraviť problémy s Galaxy S6 Wifi zmenou nastavení smerovača. Z nejakého dôvodu S6 signál nezachytáva pri konkrétnych nastaveniach. Mali by ste zmeniť nastavenia zabezpečenia smerovača na WPAWPA2-PSK (TKIP / AES).

IPV6

Ostatní používatelia dokázali problém vyriešiť výmenou smerovačov. Môžete tiež opraviť nefunkčnosť Galaxy S6 Wifi vypnutím nastavení IPv6 na smerovači.

Zmeniť verziu

Prejdite do časti Správca aplikácií> Všetky. Odtiaľ skontrolujte, ktorú verziu používate. K dispozícii sú dve možnosti: 37 a 42. Ak je to 42, mali by ste sa vrátiť späť na číslo verzie 37 zo správcu aplikácií alebo z obchodu s hrami. Dôvodom je skutočnosť, že verzia 42 dáva mnohým používateľom problémy s pripojením Wi-Fi. Odinštalovanie môžete vykonať na ceste: Nastavenie> Aplikácie> Všetky aplikácie> Webový prehľad systému Android> Odinštalovať aktualizácieZmeňte kanál WiFi

Zdá sa, že zmena kanála Wi-Fi tiež fungovala pre mnohých používateľov. Napríklad niektorí používatelia zmenili svoj Wifi kanál zo 6 na 7 a problémy s Wifi v S6 boli preč. Tu je postup, ako zmeniť kanál WiFi.

Otvorte prehliadač a zadajte predvolenú bránu a stlačte kláves Enter. Predvolená brána je väčšinou 192.168.0.1, ale môžete požiadať svojho poskytovateľa internetových služieb a požiadať o bránu. Po vstupe do brány sa musíte prihlásiť a uvidíte ikonu nastavení, z ktorej môžete zmeniť kanál WiFi zo 6 na 7.Zabudnite na sieť

Ak nič nefunguje, mali by ste „zabudnúť“ sieť Wi-Fi a potom sa znova pripojiť. Týmto by sa odstránili všetky dočasné premenné a vyčistili by sa kanály. Po zabudnutí siete by ste sa mali prihlásiť do siete Wi-Fi a znova sa pripojiť.

wifi not working s6 wifi not working s6 2

Takto opravil Galaxy S6 odpojenie od Wi-Fi. Ak problém stále nie je vyriešený, dajte nám vedieť v komentároch a my sa vám ozveme s iným riešením.