Opravte hlasové oznamovanie Galaxy S3, oznamovanie správ pomocou Talkback, hovory

Vyskúšajte Náš Nástroj Na Odstránenie Problémov

Galaxy S3 má funkciu spätného hovoru, v ktorej elektronická dáma hovorí o všetkom, čo sa vo vašom telefóne deje. V tých časoch to bola nová funkcia na telefónoch Galaxy a takmer všetci ju privítali. Zvuková funkcia sa však zdá byť mnohokrát ťažké vypnúť. Niekoľko používateľov uviedlo, že hlasové oznámenia spoločnosti Samsung Galaxy S3 neustále nahlas oznamujú telefónne hovory a textové správy, čím vytvárajú nepríjemnú situáciu. Dozvieme sa, ako tento problém vyriešiť.

Opravte hlasové oznamovanie Galaxy S3, oznamovanie správ pomocou Talkback, hovory

Vypnite režim jazdy

Spätné hovory alebo hlasové oznámenia boli pôvodne určené používateľom, ktorí používajú svoje telefóny počas jazdy. Keď zapnete režim jazdy v Galaxy S3, hlasom vás upozorní na vaše správy a hovory, aj keď je funkcia spätného hovoru vypnutá. Mali by ste preto vypnúť funkciu spätného hovoru (pozrite si druhé riešenie) a potom sa uistiť, že je v telefóne vypnutý režim jazdy. Ak chcete vypnúť režim jazdy v Galaxy S3, stačí prejsť na nastavenia telefónu a potom prejsť na „Jazyk“ a „Vstup“. Teraz prejdite na výstup „Text na reč“ a tu uvidíte režim jazdy. Vypnite režim jazdy.

Vypnite službu Talkback

Prejdite na svojom telefóne s Androidom na Nastavenia a prejdite na možnosť „Zjednodušenie ovládania“ a potom prejdite na stránku Služby. Tu sa zobrazí možnosť s názvom „služba spätného hovoru“. Vypnite ho. Ak je už vypnutá, prejdite na túto možnosť klepnutím na službu Talkback a potom zrušte začiarknutie všetkých čiastkových možností, aby ste sa zbavili všetkých možností, ktoré má.

Zakázať osobných asistentov tretích strán

Ak máte v telefóne nainštalovanú aplikáciu osobného asistenta tretej strany, vinníkom je pravdepodobne táto aplikácia, pretože tieto aplikácie hovoria správami a hovormi. Mali by ste vypnúť ID volajúceho a ďalšie súvisiace nastavenia tak, že v telefóne prejdete do nastavení takejto aplikácie.

V prípade, že problém stále nie je vyriešený, neváhajte komentovať tento príspevok a my vám odpovieme.