Opravte zmiznutie tlačidla Domov v Samsung Galaxy S8, S8 Plus

Vyskúšajte Náš Nástroj Na Odstránenie Problémov

Vďaka najnovšej aktualizácii softvéru Nougat pre používateľov systému Android čelia používatelia Samsung Galaxy S8 problému zmiznutia tlačidla domovskej stránky. Bar, ktorý sa skladá z domu, nedávnych a zadných tlačidiel, sa objaví mimo dohľadu podľa vlastného výberu. Je to naozaj nepríjemné, najmä keď ste vo vnútri aplikácie alebo hry a dotknete sa spodnej časti obrazovky, aby ste sa vrátili o jeden krok späť, ale namiesto toho domovské tlačidlo zmizne a v aplikácii klepnete na niektoré funkčné tlačidlo. Tu je návod, ako vyriešiť problém s vymiznutím tlačidla domov.

Opravte zmiznutie tlačidla Domov v Samsung Galaxy S8

Potiahnite hore

Najnovšia aktualizácia systému Android pre Samsung Galaxy S8 vám umožňuje automaticky skryť navigačné klávesy, keď je používateľ v aplikácii, čo umožňuje používateľovi plne využívať obrazovku. Ak v aplikácii alebo hre tlačidlo Domov zmizne, musíte prejsť prstom po obrazovke nahor a dostať sa späť. V pravej hornej časti obrazovky sa tiež nachádza bodka, klepnite na ňu a uzamkne váš navigačný panel. Takto bude držať tlačidlo domov hore.

Nastavenia navigačnej lišty

Ďalším riešením na vyriešenie problému zmiznutia tlačidla domov je úprava nastavení navigačnej lišty. Ak sa vám riešenie automatického skrytia nepáči, prejdite na Nastavenia telefónu, potom zobrazte nastavenia a prejdite nadol na nastavenia navigačného panela. Potom prepnite tlačidlo „Zobraziť a skryť“. Nová aktualizácia navyše obmedzuje farbu, ktorú môžu používatelia použiť ako farbu pozadia na navigačnej lište. Predtým mali používatelia na výber zo širokej škály farieb RGB, ale v súčasnosti existuje iba sedem svetlých farieb.

Obnovenie továrenských nastavení

Ak chcete obnoviť továrenské nastavenie zariadenia Samsung Galaxy S8, vypnite zariadenie. Potom stlačte a podržte kláves na zvýšenie hlasitosti a Bixby, potom stlačte a podržte vypínač. Keď sa zobrazí zelené logo Android, uvoľnite všetky kľúče. Teraz niekoľkokrát stlačte tlačidlo zníženia hlasitosti, aby ste povolili vymazanie údajov alebo obnovenie továrenských nastavení. Stlačením tlačidla napájania vyberte položku. Potom stláčajte tlačidlo zníženia hlasitosti, kým sa nezobrazí „Áno, odstrániť všetky údaje používateľa“. Nakoniec stlačením vypínača vyberte a spustite hlavný reset. Po dokončení hlavného resetovania vyberte možnosť „reštartovať systém teraz“.