Oprava zvážte výmenu upozornenia o batérii v systéme Windows 7, Windows 8, XP (Sprievodca)

Vyskúšajte Náš Nástroj Na Odstránenie Problémov

Ak čelíte „ Zváž výmenu batérie “Upozornenie na chybu v prenosnom počítači so systémom Windows, nepropadajte panike, pretože nie ste sami a tento rok čelia tisíce používateľov. V minulom roku spoločnosť Microsoft oznámila, že ide o chybu v ich systéme. Je to chyba, pretože je takmer každý prípad, keď je batéria chybná. V skutočnosti batéria funguje dobre, používate ju ako predtým, ale zrazu jedného dňa uvidíte v systéme Windows „Zvážte výmenu batérie“. Používatelia systému Windows 7 sa stali obeťami tohto problému najmä preto, že nenainštalovali najnovšie aktualizácie hardvéru a softvéru. Dobrou správou je, že v systéme Windows môžete opraviť chybu batérie. Postupujte podľa krokov uvedených nižšie.

Opravte problém „Zvážte výmenu batérie“ v systéme Windows 7, Windows 8

Kliknite na ikonu batérie v pravom dolnom rohu prenosného počítača so systémom Windows a kliknite na „Ďalšie možnosti napájania“.

Na vašom notebooku sa teraz zobrazia rôzne plány. Kliknite na položku Zmeniť nastavenia plánu.

Kliknite na položku „Zmeniť rozšírené nastavenia napájania“.

Posuňte zobrazenie nadol a uvidíte kartu s názvom „Batéria“. Rozbaliť.

Teraz rozviňte kartu „Nízka úroveň nabitia batérie“ a zmeňte percento na 7%. Dôvodom je, že čím nižšie toto percento dosiahnete, laptop nebude vystrašiť a všetko bude fungovať dobre.

Mali by ste rozšíriť „kritickú úroveň nabitia batérie“ a zvýšiť ju na 5%.

Teraz rozšírte „rezervnú úroveň nabitia batérie“ a zmeňte percentuálne hodnoty na 4%.

Zbalte a rozbaľte položku „Akcia slabej batérie“. Musíte vybrať možnosť „Nerobiť nič“. Vyhnete sa tým problému „Zvážte výmenu batérie“ v systéme Windows 7 alebo v akomkoľvek inom systéme Windows.

Otvorte akciu „Kritická batéria“. Tu by ste sa mali ubezpečiť, že hodnota pre „On battery“ je nastavená na „Hibernate“.

Účelom všetkých vyššie uvedených nastavení je zabezpečiť, aby prenosný počítač normálne fungoval aj pri vybití batérie. Týmto by sa odstránili všetky dráždivé upozornenia batérie, ktoré vám laptop zobrazuje. Ak chcete upozornenia batérie úplne odstrániť, musíte postupovať podľa krokov uvedených nižšie. To by opravilo zvážiť výmenu batérie v systéme Windows.

Na paneli úloh, len na ľavej strane ikony batérie, by sa malo zobraziť tlačidlo „šípka nahor“ (^). Kliknite naň a zobrazí sa vám možnosť Prispôsobiť. Kliknite na túto možnosť.

Teraz kliknite na ikonu „Zapnúť alebo vypnúť systémové ikony“.

Teraz vyberte správanie ikony napájania na „vypnuté“. Táto možnosť odstráni ikonu zásobníka na batérie.

Týmto by ste odstránili ikonu batérie spolu s nepríjemným upozornením na batériu. Tým sa tiež vyrieši problém „zvažuje sa výmena batérie“ v systéme Windows 7 alebo novšom.

Mnoho používateľov však stále chce vidieť stav svojej batérie a myslím si, že je to celkom nevyhnutné. Za týmto účelom si môžete tento bezplatne stiahnuť softvér stavu batérie , To vám ukáže stav batérie zakaždým na obrazovke bez akýchkoľvek nepríjemností.

Po inštalácii kliknite pravým tlačidlom myši na panel úloh vo svojom prenosnom počítači so systémom Windows a vyberte položku „Panely nástrojov“ a povoľte „BatteryBar“.

To je všetko. Opravili ste zváženie výmeny problému s batériou v systéme Windows a zachovali ste aj ikonu batérie. V prípade akýchkoľvek problémov nás informujte.

Čítať: Problém s prenosným počítačom sa nenabíja