Oprava sa nedá nájsť v Samsung Galaxy S4, S5, S6, keď je pripojený k notebooku, PC

Vyskúšajte Náš Nástroj Na Odstránenie Problémov

Takmer každý používa prenos obrázkov z našich telefónov do počítača a naopak. A táto fuška nie je vždy bezproblémová. Mnoho používateľov uviedlo, že v telefóne Galaxy S4 nemôžu nájsť obrázky, keď prepojia svoj telefón s počítačom alebo prenosným počítačom pomocou kábla USB. Tento problém je dosť frustrujúci. Tieto fotografie ste urobili. Sú na telefóne. V pamäťových priečinkoch ich však nenájdete. Iní vyskúšali všetky priečinky ako DCIM, telefón, Android, fotografie a súbory na stiahnutie. Fotografie zhotovené telefónom však nikde nenájdete. Tu je návod, ako tento problém vyriešiť.

Použite výber vzorky

Asi najlepším spôsobom, ako nájsť fotografie Samsung Galaxy S4 a ďalšie telefóny Samsung po pripojení telefónu k notebooku alebo PC, je použitie softvéru spoločnosti Samsung, Samsung kies , Tento softvér uľahčuje prenos údajov. Je to zadarmo a nebudete ľutovať, že s ním trávite čas.

Cesta k súboru

Ak ste v Galaxy S4 nenašli fotografie, choďte do počítača a choďte na toto miesto SCH-I545 Card DCIM Camera. Alebo jednoducho skopírujte a vložte celú cestu do textového poľa Počítač: Počítač SCH-I545 Card DCIM Camera.

Používanie režimu USB Tweak

Pripojte svoj telefón k notebooku alebo PC. Posuňte rozbaľovaciu lištu oznámení v telefóne. Klepnite na znak USB pomocou

Text „Pripojené ako mediálne zariadenie“, „Dotykom zobrazíte ďalšie možnosti USB“. Ťuknite na položku Mediálne zariadenie (MTP), aby bolo začiarknuté políčko a nie fotoaparát (PTP).

Teraz prejdite na Počítač a potom prejdite na Telefón-> DCIM-> Kamera. Uvidíte telefón a fotoaparát.

Používanie falošných priečinkov

Otvorte prieskumník súborov a prejdite na / storage / external_SD / DCIM. Teraz skopírujte priečinok „Fotoaparát“ do iného priečinka a adresára, napríklad do adresára / storage / external_SD / temp. Tento adresár je ľahko viditeľný v systéme Windows 8.1 a môžete vidieť obrázky a videá.

Ak tomuto postupu nerozumiete, tu je jednoduchá verzia: pomocou správcu súborov preneste všetky svoje fotografie do priečinka Fotoaparát do niektorého zdanlivého priečinka a odstráňte priečinok fotoaparátu. Kliknite na nový obrázok a automaticky sa vytvorí priečinok Fotoaparát. Teraz skopírujte všetky fotografie z figuríny späť do priečinka Camera.

Použite Airdroid

Môžete tiež použiť AirDroid prenos súborov pre ľahký prenos fotografií.

Týmto spôsobom nie je možné nájsť fotografie v telefónoch Galaxy S4 a ďalších telefónoch Samsung Galaxy Android. V prípade akýchkoľvek problémov komentujte tento príspevok a my sa vrátime s ďalším riešením.