Opravte aplikáciu „appname.app“ už nie je otvorená pre Steam, Finder, Other Apps (Mac)

Vyskúšajte Náš Nástroj Na Odstránenie Problémov

Žiadny operačný systém, ak sú chyby zadarmo alebo nepríjemné. V tomto článku vám povieme, ako opraviť Aplikácia „appname.app“ už nie je otvorená. Túto chybu čelí veľa používateľov počítačov Mac. Nahraďte „appname“ skutočným názvom aplikácie, pomocou ktorej sa problém vyskytne. Aplikácia už nie je otvorená v systéme Mac. Chyba sa väčšinou vyskytuje pri používaní aplikácií, ako sú Steam, Finder, Preview a súvisiace programy. Táto chyba je v zásade spôsobená uviaznutím alebo zavesením aplikácie.

app-is-not-open-anymore-mac-fix-2

Opravte aplikáciu „appname.app“ v Macu už nie je otvorená

Vynútiť ukončenie aplikácie

Najlepším spôsobom, ako opraviť aplikáciu, už nie je otvorený, je vynútiť ukončenie aplikácie, ktorá spôsobuje problém. To by vypláchlo zaseknuté údaje a uvoľnilo by sa oblasť pamäte. Ak chcete vynútiť ukončenie aplikácie v počítačoch Mac, stačí použiť klávesy Command + Option + Escape a ukončiť aplikáciu, ktorá je vinníkom. Napríklad, ak ste pri používaní aplikácie Finder čelili chybe, stačí aplikáciu Finder ukončiť.

Ale hej, čo keď aplikáciu, s ktorou komunikujete, nikde v ponuke nenájdete? V takom prípade použite systém Activity Monitor systému Mac. Za týmto účelom prejdite do časti / Applications / Utilities / a vyhľadajte názov procesu alebo aplikácie a potom ho zabite.

app-is-not-open-anymore-mac-fix-1

Reštartujte systém

Vyššie uvedené riešenie by rýchlo opravilo Aplikácia „appname.app“ už nie je otvorená, ale ak sa táto nepríjemná chyba stále zobrazuje, najlepšou možnosťou je reštartovať počítač Mac. Reštartovanie systému je vždy dobrý spôsob, ako začať veci od nuly a uvoľniť dočasnú pamäť z tejto chyby, ktorá sa zvyčajne generuje.

Z priečinka aplikácií

Túto opravu môžete použiť pre všetky aplikácie, ktoré spôsobujú problémy. Tu budem hovoriť o tom, ako vyriešiť problém s aplikáciou Steam. Môžete postupovať podľa ktorejkoľvek inej metódy, ktorá spôsobuje Aplikácia „appname.app“ už nie je otvorená. Prejdite do priečinka Aplikácia v systéme Mac, kde je uložená väčšina aplikácií. Prejdite na aplikáciu pravým tlačidlom myši pomocou ovládacích prvkov + Ľavé kliknutie. Kliknutím pravým tlačidlom myši sa zobrazí kontextové menu. Kliknite na zobrazenie zabaleného obsahu. Kliknite na priečinok s obsahom a potom na MacOS, potom prejdite nadol na Steam_OSX a kliknite naň. Uvidíte, že sa aplikácia načíta a spustí sa.