Najprv sa pozrite na novú ponuku Štart v aktualizácii Windows 10 Anniversary (video)

Takto vyzerá nová ponuka Štart systému Windows 10 Anniversary Update.

->

Windows 10 Anniversary Update prinesie mnoho skvelých zmien a vylepšení vrátane novej ponuky Štart. Aj keď Microsoft nehovoril o svojom pláne pre nové menu, počas Build 2016 spoločnosť odhalila prostredníctvom Feedback Hub, že pracuje na tom, aby priniesla niekoľko zaujímavých zmien používateľského rozhrania.Doteraz máme k dispozícii iba niekoľko snímok obrazovky a niekoľko podrobností o aktualizovanom menu, ale teraz vďaka Jen Gentelman z Microsoftu , máme krátky animovaný GIF zobrazujúci nové zmeny, na ktorých spoločnosť pracuje, vrátane tlačidla na hamburger v ľavom hornom rohu a nového zjednoteného zoznamu, ktorý obsahuje zobrazenie zoznamu Najpoužívanejšie a Všetky aplikácie.

Na základe populárnej požiadavky, aby sa zmiernili niektoré obavy a pretože @ZacB_ pekne sa spýtal, tu je nové štartovacie menu v akcii! ? pic.twitter.com/MiIPO8Epuf

— Len Gentleman? (@JenMsft) 4. apríla 2016

Ako môžete vidieť na tweetovanom GIF, Microsoft pracuje na zosúladení dizajnu ponuky Štart s dizajnom jazyka aplikácií Universal Windows Platform (UWP). Na obrázku nižšie môžete vidieť, ako sa nová ponuka Štart v niektorých podobách aplikácii Mail v systéme Windows 10.

Aplikácia ponuky Štart Windows 10 Anniversary Update

Od prvého spustenia systému Windows 10 v roku 2015 sa snažíme prinútiť spoločnosť Microsoft, aby spojila skúsenosti s používateľským rozhraním, a zdá sa, že práve to uvidíme s aktualizáciou Anniversary Update a ďalej.

Nižšie som zostavil krátke video, ktoré demonštruje novú ponuku Štart s novými odznakmi upozornení na paneli úloh, ktoré sa tiež objavia v Výročná aktualizácia systému Windows 10 :

Zatiaľ čo Microsoft pracuje na zlepšení ponuky Štart, spoločnosť naďalej hľadá spätnú väzbu, aby zistila, či sa nové zmeny oplatí navštíviť. Windows 10 . Ak sa vám páči, čo vidíte, je dobré zúčastniť sa prieskumu, ktorý vám pomôže uskutočniť to.

Čo si myslíte o novom menu Štart? Aké ďalšie zmeny by ste chceli vidieť? Povedzte nám to v komentároch nižšie.