Aplikácia Fax - nahrajte a potom odošlite naskenovaný dokument ako fax na váš iPhone

Fax App, You Scan, Upload, and Send any Facsimile Document To/From your iPhone

Nájdenie faxu je v súčasnosti vo väčšine kancelárií trendom slabnutia. Ako e-maily, okamžité správy, možnosť zdieľania diskových jednotiek a služby elektronického podpisu sa stávajú bežnou vecou. Stále však existujú tieto prípady kedy a kedy možno budete musieť poslať fax.

Pravdepodobne je vysoká pravdepodobnosť, že nebudete mať okolo kancelárie fax, a ak áno, funguje to stále? Ale ak máte iPhone a vášnivý čitateľ inovatívnych prúdov titulov, nemali by ste mať dôvod sa obávať alebo príliš minúť. Či tak alebo onak, prečo toľko utrácať za fax, keď môžete robiť to isté s tým, čo už pravdepodobne máte v kancelárii dosť; smartphony?

Spoločnosť Intergo Fax Services Ltd. má riešenie problému s faxom. Ak máte iPhone, majú aplikáciu Fax, ktorá vám umožňuje naskenovať dokument a faxovať pomocou fotoaparátu telefónu.

Faxová aplikácia, dostupná na iTunes na stiahnutie , je potrebné mať aplikáciu pre firmu, ktorá potrebuje odosielanie faxov. Aj keď ste typ, ktorý potrebuje odosielať faxy raz za mesiac, alebo ho odosielate každý deň.

Ako funguje aplikácia Fax

Naskenujte dokumenty pomocou fotoaparátu vášho smartfónu, importujte obrázky z fotografií do aplikácie a zadajte kontakty príjemcu. Potom stlačením tlačidla odoslať fax odfaxujte. Funguje to aj na iPadoch. Fax App, You Scan, Upload, and Send any Facsimile Document To/From your iPhoneVlastnosti

Vstavaný skener na narovnanie a konverziu súborov skenovaných dokumentov na čiernobiele

Môžete kombinovať viacero strán do jedného faxu

Pred odoslaním faxu sa zobrazí dokumentVo svojom telefóne máte históriu všetkých odoslaných a prijatých faxov

V prípade faxového prístroja, ktorý chodíte s vreckom, ktorý je schopný odosielať a prijímať na viac ako 135 medzinárodných destinácií, vám aplikácia Fax faxuje poplatky priebežne. V porovnaní s údržbou faxu na plný úväzok je cenovo dostupný a vhodný najmä na občasné použitie a oveľa lacnejší na bežné používanie.