Facebook Messenger na ukončenie podpory pre smartfóny so systémom Windows 8.1 a starším

Vyskúšajte Náš Nástroj Na Odstránenie Problémov

Facebook Messenger

Facebook začal posielať e-maily s upozornením používateľom, ktorí húpajú smartfóny so systémom Windows 8.1 a starším. Čiastočne e-mail znie:

' Ďakujeme, že ste sa rozhodli používať program Messenger. Je nám ľúto, že ste od konca marca už používanú verziu aplikácie nepodporovali a nemôžete odosielať ani prijímať správy. Ak chcete v telefóne pokračovať v odosielaní a prijímaní správ z Facebooku, aktualizujte svoju aplikáciu Facebook na najnovšiu verziu. “

Akt ukončenia podpory programu Messenger na zariadeniach so systémom Windows 8.1 a staršou verziou by nemal mať vplyv na veľa ľudí. To znamená, že súčasné štatistiky, podľa ktorých je podiel používateľov Windows Phone na konci roka 2016 výrazne pod 1% trhu, sú čím ďalej. WhatsApp aj Skype už znížili podporu pre uvedené zariadenie.

Je iróniou, že keď používatelia Windows Phone oddeľujú službu Facebook Messenger, ich náprotivky na platforme iOS a Android sa rozmaznávajú množstvom nových funkcií. Funkcie, ktoré zahŕňajú nové možnosti zasielania správ, hromadné animácie a balíky nálepiek.

Ako hrať tajné hry v

V prípade, že ste to nevedeli, v Messengeri sú skryté hry, ktoré by ste sa vy a vaši priatelia mohli nechať baviť pri pokuse o vzájomnú spoluprácu. Pre hranie futbalového zápasu v aplikácii Messenger:

Musíte mať najnovšiu verziu aplikácie Messenger.

Pošlite futbalovému emoji priateľovi.

V rozhovore klepnite na futbalový symbol emoji.

Hra by sa mala spustiť automaticky.

Môžete tiež spustiť basketbalovú hru takmer rovnakým spôsobom, ako je opísané vyššie, ale namiesto toho, aby ste poslali futbalové emoji, pošlite basketbalové emoji. Užite si to!