Vzrušujúce podrobnosti o dátume vydania iPhone 6S, špecifikácie presakovali

Vyskúšajte Náš Nástroj Na Odstránenie Problémov

Na trhu sa objavuje nespočetné množstvo klebiet týkajúcich sa nadchádzajúcej senzácie spoločnosti Apple, iPhone 6S a iPhone 6S Plus, ale nová povesť, ktorá pochádza z pomerne autentického zdroja, zvýšila úroveň vzrušenia miliónov fanúšikov Apple po celom svete, ktorí netrpezlivo čakajú na získanie ruky nad pripravovaným majstrovským dielom spoločnosti Apple. Zdrojom je nemenovaný zástupca čínskych telekomunikačných spoločností a údajne oficiálny partner spoločnosti Apple v Číne. Včera sa vybral na čínsku webovú stránku mikroblogovania Weibo a uviedol niekoľko zaujímavých a vzrušujúcich tvrdení, ktoré, ak sú pravdivé, by mohli byť najlepšou správou pre fanúšikov iPhone 6S.

Čítať: Podrobný náhľad na iPhone 6S

Dátum vydania a špecifikácie pre iPhone 6S

Pokiaľ ide o dátum vydania iPhone 6S, zdroj uvádza, že bude k dispozícii na predaj kedykoľvek v septembri tohto roku. Táto správa o dátume vydania rezonuje s nespočetnými zvesťami, ktoré požadujú dátum predobjednávky po udalosti Apple 9. septembra.

Všetci, ktorí horúčkovito oslavovali možnú ružovú a ružovú farbu liniek iPhone 6S, budú sklamaní, keď vedia, že nebude existovať žiadna verzia iPhone 6S s ružovou alebo červenou farbou.

Keď už hovoríme o špecifikáciách iPhone 6S, zdroj potvrdzuje, že spoločnosť Apple vložila do iPhone 6S procesor s neuveriteľnou rýchlosťou A9, vďaka ktorému budú veci veľmi rýchle. K dispozícii bude optimalizovaná 2 GB pamäte RAM. Zadná kamera bude 16 MP, zatiaľ čo veľmi očakávaná funkcia, Force Touch, prichádza aj v zariadeniach iPhone 6S a iPhone 6S Plus.

Tieto špecifikácie sú viac-menej podobné špecifikáciám, ktoré sa uviedli v médiách skôr. Ale tentokrát má zdroj nejaké strašidelné zdanie autenticity - samozrejme s možnosťou chýb. Udalosť spoločnosti Apple je hneď za rohom. Zostaňte naladení, aby ste držali krok s najnovšími aktualizáciami a vzrušujúcimi zvesťami o iPhone 6S.