EasyWeave - spustenie trhu pre nákup a predaj ľudských vlasov online

Vyskúšajte Náš Nástroj Na Odstránenie Problémov

EasyWeave.com pred nákupom porovnajte predlžovanie vlasov od mnohých svetových dodávateľov

EasyWeave – Launch of Marketplace for Buying & Selling Human Hair Extensions OnlineEasyWeave.com predstavuje prvý a jediný eCommerce trh pre predlžovanie ľudských vlasov. Po uvedení systému BETA na trh v minulom roku prešiel EasyWeave v poslednej dobe výraznými vylepšeniami vrátane dramatického face-lift, čo mu dáva vynikajúci užívateľsky príjemný zážitok. Vypočuli sme si spätnú väzbu od našej komunity, vystrihnite prostredníka a teraz si kupujúci môžu kúpiť dostupné predlžovanie vlasov priamo od zdroja (výrobca vlasov).

Každodenné ženy, majitelia salónov a majitelia firiem na predlžovanie vlasov majú teraz zdroj, v ktorom môžu nakupovať a porovnávať predlžovanie vlasov od svetových dodávateľov vlasov. Vďaka predlžovaniu vlasov za „veľkoobchodné ceny“ kupujúci absolútne milujú skutočnosť, že nemajú pocit, že sú pri nákupe na internete príliš nabití. EasyWeave.com ,

Recenzie kupujúcich prinášajú našej komunite pocit dôvery a vylučujú odhad z rozhodnutia o kúpe.

Dodávatelia sú predbežne kvalifikovaní a môžu predávať širokú škálu typov predlžovania, ako sú tkané textílie, parochne, nástavce útku kože, výstrižky a vopred prilepené fúzované vlasy, ako aj rôzne pôvody, ako napríklad indický, brazílsky, peruánsky, malajský a európsky názov. málo.

Návštevy stránok presahujú doteraz 270 000 používateľov zo Spojených štátov, Veľkej Británie, Číny, Kanady, Austrálie, Južnej Afriky, Nigérie, Holandska, Nemecka, Indie a Francúzska atď. Existuje 3 800 registrovaných členov spoločnosti EasyWeave a viac ako 10 000 Odberatelia noviniek.

V súčasnej dobe existuje šesť osvedčených spoločností na výrobu vlasov, ktoré predávajú prostredníctvom EasyWeave, z ktorých každá má viac ako 10 rokov skúseností s predajom vlasov. Spoločnosti na výrobu vlasov sa nachádzajú v rôznych provinciách v Číne, ako sú Shandong a Guangdong. Tieto metriky rastú na dennej báze.

EasyWeave – Launch of marketplace for buying & selling human hair extensions online

EasyWeave.com má plne responzívny dizajn, ktorý umožňuje zákazníkom zažiť úžasný zážitok z nakupovania bez ohľadu na to, aký typ zariadenia používajú.

Medzi kľúčové vlastnosti patrí inteligentný algoritmus na určenie poradia položiek s najvyššou výkonnosťou a obchodov ako prvých, kupujúci môžu požadovať vlastné objednávky od dodávateľov a kupujúci môžu získať extra zľavy za veľkoobchodné objednávky, ktoré spĺňajú dodávané množstvo „minimálne množstvo objednávky“.

EasyWeave sa dá považovať za Amazonku pre predlžovanie ľudských vlasov.

Ak chcete získať ďalšie informácie alebo začať hľadať dokonalé predlžovanie vlasov, navštívte stránku EasyWeave.com

O programe EasyWeave

EasyWeave vám umožní kúpiť veľkoobchodné vlasové predlžovanie od dodávateľov z celého sveta.

Vlasy nájdete rýchlo, pretože vám najprv ukážu najvýkonnejšie položky a môžete ich prehľadávať podľa typu predlžovania vlasov, pôvodu, textúry, farby alebo dĺžky.

Svojho dokonalého dodávateľa si ľahko nájdete so širokým výberom od mnohých rôznych dodávateľov a recenzií obchodov. Vlastné objednávky môžete vytvoriť práve pre vás, ak nevidíte presnú kombináciu, ktorú chcete. Všetky platby sa spracúvajú bezpečne prostredníctvom služby PayPal, takže vaše informácie sú v bezpečí. Kreditné karty Visa, MasterCard, Discover a American Express sú akceptované.