Objaví sa stránka na stiahnutie Windows Technical Preview, ktorá zobrazuje 32-bitovú a 64-bitovú verziu operačného systému

Vyskúšajte Náš Nástroj Na Odstránenie Problémov

->

Microsoft bol o Windowse 9 dosť tichý a bezpečnosť okolo partnerských verzií bola tiež tesná, hoci v posledných týždňoch uniklo veľa informácií, doteraz sme nikde nevideli ISO Technical Preview systému Windows…

Nedávno bola spustená nová webová stránka spoločnosti Microsoft, ktorá získava miesto, kde sa spustí sťahovanie technickej ukážky systému Windows. Aj keď stránka TechNet Evaluation Center v súčasnosti neponúka na stiahnutie prvé časti systému Windows 9, stránka je skutočná a nakoniec bude zverejnená.

Snáď najdôležitejšou informáciou sú nové snímky obrazovky, ktoré sa objavili o stránke na stiahnutie na ukážku. Na záberoch nižšie môžete vidieť stránku Microsoftu, ktorá číta Stiahnite si Windows Technical Preview s niektorými ďalšími podrobnosťami, ako sú napríklad veľkosti ISO na stiahnutie. Podľa obrázkov spoločnosť Microsoft vytvorí 32-bitovú a 64-bitovú verziu ukážky systému Windows 9 s veľkosťou sťahovania 3,16 GB a 4,10 GB.

wintechpreview-1_large

wintechpreview-2_large

POZRITE SI TIEŽ: Prečo Microsoft nezabije 32-bitovú verziu Windowsu 9

Snímky obrazovky tiež náhodou odhaľujú kód Product Key pre technický náhľad systému Windows NKJFK-GPHP7-G8C3K-P6JXR-HQRJR . Neviem však, či je tento kód Product Key všeobecný alebo je to kľúč pre konkrétne stiahnutie.

Toľko informácií o úniku od spoločnosti Microsoft ma núti pochybovať o tom, či budeme musieť čakať oveľa dlhšie, kým dostaneme kúsky. Očakávame, že si stiahneme Windows Technical Preview for Enterprises budúci utorok, 30. septembra, ale nové informácie naznačujú, že sa tak stane začiatkom októbra. Spoločnosť Microsoft organizuje na budúci utorok špeciálnu udalosť, aby predviedla nový operačný systém a potom sa určite dozvieme konkrétny dátum, kedy si konečne stiahneme súbory ISO pre ďalšiu verziu systému Windows.

POZRITE SI TIEŽ: Program Windows Insider Preview Program sa spustí budúci týždeň na prístup k Threshold

Zdroj Stiahnite si Windows Technical Preview cez Twitter , Čip svetlý