Stiahnite si motívy Gears of War 3 pre Windows 7 [Zábava na počítači]

Vyskúšajte Náš Nástroj Na Odstránenie Problémov

->

Vychutnajte si tieto 3 témy pre Windows 7 z jednej z najlepších hier pre XBOX 360 vyvinutú spoločnosťou Epic Games, Gears of War. Témy sú Gears of War 3, Gears of War 3 Launch a Gear alebo War 3 Delta Squad.

Pripravte svoju pracovnú plochu Windows 7 na veľkú bitku. Tieto témy prichádzajú s úžasnými tapetami s vysokým rozlíšením, ktoré vás ponoria do tohto neskutočného sveta. Všetky tieto skvelé témy zahŕňajú zvukovú tému Gears of War.

Pozrite si ďalšie tapety v sekcii Pureinfotech – Zábava na pracovnej ploche a od Galéria prispôsobenia systému Windows 7 .

Téma Gears of War 3

Táto prvá téma obsahuje 4 portrétové tapety s postavami hry, medzi ktoré patria: Marcus Fenix, Anya Stroud, Dominic Santiago.

Tapety na plochu Gears of War 3

Téma spustenia Gears of War 3

Druhou je téma Gears of War 3 Launch, táto téma vyšla hneď pri uvedení finálneho vydania tejto fantastickej hernej série; obsahuje 6 nádherných tapiet od diviaka a ďalšie skvelé obrázky od tímu vybaveného veľkými zbraňami na boj proti nepriateľskej kobylke a lambovi.

Tapety na spustenie Gears of War 3

Gears of War 3 Delta Squad

Tretím je Gear of War 3 Delta Squad, táto téma obsahuje 8 portrétových tapiet Delta Squad s logom lebiek, ktorý charakterizuje Gears of War, v pozadí.

Tapety na plochu Gears of War 3 Delta Squad