Znížte verziu systému Android 5.0 Lollipop na systém Android 4.4 KitKat v zariadení Samsung Galaxy (Sprievodca)

Vyskúšajte Náš Nástroj Na Odstránenie Problémov

Spoločnosť Samsung nedávno vydala aktualizáciu systému Android Lollipop 5.0 na zariadenia Galaxy, ako sú Note 4, Galaxy S5 a Galaxy S4. Ak ste jedným z tých, ktorí si vzali aktualizáciu a nainštalovali Android Lollipop do svojho telefónu a teraz chcete downgrade Android 5.0 Lollipop na Android 4.4 KitKat, ste na správnom mieste. Nová aktualizácia sa vždy hodí, pokiaľ ide o rozhranie a zmeny, ale občas ľudia nechcú alebo nechcú držať sa novej aktualizácie, keď si zvyknú na to, čo majú, alebo z akýchkoľvek iných dôvodov, ako je stabilita alebo rozhranie. Nech je dôvod akýkoľvek, vo svojich zariadeniach Samsung Galaxy by ste mohli ľahko downgradovať Android Lollipop na Android 4.4 KitKat podľa jednoduchých krokov uvedených nižšie.

Znížte verziu Android Lollipop na Android 4. KitKat v akomkoľvek telefóne Samsung Galaxy

Uistite sa, že ste urobili zálohu vášho zariadenia. Zariadenie zablikáme (bez root). Nabíjanie musí byť tiež dobré, aby sa proces neprerušil.

Otvorte webovú stránku SamMobile kliknutím tu , Vytvorte si účet (zadarmo).

Webová stránka SamMobile obsahuje všetky oficiálne a čisté verzie firmvéru a operačného systému takmer pre všetky zariadenia s Androidom vrátane najnovších a starých zariadení Samsung Galaxy.

Teraz na webe vyhľadajte súbor zip verzie Android 4.4 KitKat. Je tiež dobré, keby ste vedeli, aký je váš model zariadenia Android (napríklad i9002, i9000; to pomáha pri hľadaní presnej a kompatibilnej verzie).

downgrade 4

downgrade 5

Po nájdení stiahnite do svojho počítača súbor zip Android 4.4 KitKat. Pred stiahnutím musíte zo zoznamu krajín vybrať krajinu, z ktorej ste.

Poznámka: V zariadeniach Samsung Galaxy musíte mať vo svojom zariadení nainštalované ovládače Samsung, v ktorých vykonávate celý proces, aby ste mohli downgradovať Android Lollipop na Android 4.4 KitKat. Ak ju nemáte, kliknite tu stiahnuť.

Softvér Odin stiahnete kliknutím tu vo vašom počítači.

lis Napájanie, domov a zníženie hlasitosti na telefóne s Androidom, kým to nebude vyzerať takto.

downgrade lollipop to android in galaxy 3

Teraz pripojte svoje zariadenie Samsung Galaxy k počítaču pomocou kábla USB. Odin ID: COM by sa mal zafarbiť na modro a to je znak toho, že ho softvér zistil.

Na Odinovom rozhraní musia byť začiarknuté políčka Auto-Reboot “a„ F.Reset Time “a„ Re-partition “sa NESMIE kontrolovať.

Teraz kliknite na AP , ktoré vidíte na rozhraní Odin, a vyberte „nerozbalený súbor, ktorý by mal byť tar.md5 (tento súbor je v súbore .zip, ktorý ste stiahli zo servera SamMobile, rozbaľte obsah a potom vyberte súbor).

downgrade lollipop to android in galaxy 1

Teraz kliknite na tlačidlo „Štart“. Po nejakom čase sa zobrazí zelené tlačidlo s nápisom „Pass“.

downgrade lollipop to android in galaxy 2

Po stlačení tlačidla „Pass“ sa zariadenie automaticky reštartuje alebo ho môžete reštartovať.

Po reštarte bude zariadenie používať verziu Android 4.4 KitKat.

Takto zmenilte verziu Samsung Galaxy S5 alebo akékoľvek iné zariadenie Samsung Galaxy z Lollipopu Android 5.0 na Android 4.4 KitKat.

Ak máte nejaké problémy alebo otázky, neváhajte a napíšte nižšie uvedené komentáre.

Zdroj obrázka: GuidingTech, AndroidPit