Navrhnite profesionálnu webovú stránku s desygnerovým online dizajnovým nástrojom za nulové náklady

Vyskúšajte Náš Nástroj Na Odstránenie Problémov

Design Professional Website With Desygner Online Design Tool At Fraction Of The Cost

Začatie a vedenie firmy bolo jednoduchšie; identifikovať trh, zdrojový kapitál, ponúknuť výrobu a bum! Ste v podnikaní. V dnešnej dobe prešli všetky vyspelé technológie s rastúcim vplyvom internetu; každé podnikanie, ktoré stojí za svoju soľ, musí mať prítomnosť online. To zahŕňa aj prítomnosť webovej stránky a prítomnosť sociálnych médií.

Vytvorenie online prítomnosti vyvolá do diela iného kľúča, nesmiete dať do prevádzky knockff web. Potenciálni zákazníci (ktorí stále častejšie nakupujú online) pravdepodobne odporúčajú alebo uskutočnia spiatočnú návštevu vašej firmy, ak má atraktívny dizajn.

Toto je tá vec; väčšina začínajúcich firiem pracuje s obmedzeným kapitálom. Pri rozťahovaní tohto kapitálu medzi inventár, logistiku a najímanie zamestnancov okrem iného zostávate s veľmi malými peniazmi (ak existujú), ktoré si môžete najať profesionálneho webdesignéra. Na to, aby ste sa v tejto čoraz online ekonomike začali venovať, potrebujete skutočne dobre navrhnutý web.

Desygner je online nástroj na návrh webových stránok, ktorý umožňuje prakticky každému navrhnúť profesionálne vyzerajúcu webovú stránku za zlomok ceny. To znamená, že môžete navrhnúť svoj vlastný web, urobiť z neho profesionálny vzhľad a ušetriť tak svoje podnikanie navyše za náklady na najatie profesionálneho webdizajnéra.

Desygner ponúka jednoduchšiu alternatívu k Illustrator a Photoshop na a freemiový model , Získate tiež 100 z hotové šablóny že môžete ľahko vyladiť a uviesť svoje stránky do prevádzky v priebehu niekoľkých minút a pokračovať v publikovaní a tlači; môžete to urobiť prakticky na akomkoľvek zariadení. Design Professional Website With Desygner Online Design Tool At Fraction Of The Cost

' Majitelia malých firiem, blogeri, obchodníci a dokonca aj súkromní používatelia budú môcť ťažiť z jednoduchosti platformy, “ povedala zakladateľka spoločnosti Desygner Mariana Aguiar v e-mailovej korešpondencii s Innov8tiv.

Aj keď Desygner umožní prakticky každému navrhnúť profesijnú webovú stránku, nenahrádza prácu profesionálnych webových dizajnérov. Skôr im to umožňuje zamerať sa na jeho tvorivú a inovačnú časť, namiesto toho, aby strácali čas (vyššie poplatky) na drobné úpravy stránok a zmenu textov.

Inými slovami, Desygner umožňuje tvorivým a marketingovým profesionálom v organizácii spolupracovať a vytvárať si vlastné verzie marketingových materiálov bez toho, aby bola ohrozená vizuálna identita ich značky.

Desygner, v súčasnosti vo verzii beta, bol oficiálne uvedený na trh v prvom týždni decembra 2015 a doteraz získal kladné recenzie. Tento produkt pokrýva všetky potreby podnikania online, od hlavičiek účtov sociálnych médií po príspevky na Facebooku, Twitteri, Instagrame, Google+ atď. Môžete tiež navrhovať materiály na tlač, ako sú vizitky, letáky, reštaurácie, životopisy a ďalšie. Design Professional Website With Desygner Online Design Tool At Fraction Of The Cost

Môžete to skúsiť návštevou https://desygner.com ,

Príbeh za príbehom

Keď spoločnosť Mariana Aguiar a spoločnosť uviedli na trh spoločnosť Desygner, spoločnosť Pitch Partners ju ohodnotila na 20 miliónov dolárov. Významný čin vzhľadom na to, že spoločnosť založili s iba 20 000 dolárov a pracujú z bytov a kaviarní, pričom sa spoliehajú na dobrovoľnícku prácu medzinárodných cestujúcich a stážistov, ktorí sú nadšení pre svoj produkt, aby im pomohli rásť v priebehu troch rokov.

Spoločnosť spočiatku začala ako spoločenská spoločnosť zaoberajúca sa fotoknihami s názvom Inkive, neskôr však tento trh opustila kvôli mnohým hráčom na tomto trhu. O šesť mesiacov neskôr sa úspešne založili na vytvorení dvoch spoločností z Inkive; Fotobooky a Desygner.

Fotobooky sú podobné ako predchádzajúce Inkive s DNA na tvorbu foto kníh, zatiaľ čo Desygner sa stal ich jediným zameraním na editorský produkt s rozsiahlymi funkciami v ponuke. Za tri roky prekonal Desygner Photobooky počas prvých dvoch mesiacov prevádzky a teraz sa môže pochváliť približne 5 000 používateľmi. Vzhľadom na to, že je inzerovaná hlavne ústne, Desygner prekonal ich očakávania.