Deň v živote kenského spustenia: kancelárie Lamudi v Keni

Vyskúšajte Náš Nástroj Na Odstránenie Problémov

A Day In The Life Of A Kenyan Startup: Lamudi Kenya Offices

Ekonomická stabilita v Keni vytvorila ideálne prostredie pre prosperujúce podniky. Keďže technológia transformuje svet na globálnu dedinu, tento pokrok uľahčil rast začínajúcich podnikov v elektronickom obchode v celej krajine.

Lamudi Keňa je jednou z firiem, ktorá našla úspech na prosperujúcej počiatočnej scéne v krajine. Spoločnosť Lamudi bola uvedená na trh v krajine pred viac ako rokom a na jej mieste sa rozrástla o viac ako 16 000 záznamov o nehnuteľnostiach. V kancelárii Nairobi pracuje 17 zamestnancov.

Zúčastnite sa prehliadky kenských kancelárií Lamudi, medzinárodného startupu pôsobiaceho v 32 krajinách po Ázii, Afrike, na Strednom východe av Latinskej Amerike.

Kancelária je plná a už bzučí s činnosťou všetkých podnikov v rámci skupiny Africa Internet Group: Lamudi, Jumi , Jovago , Kaymu , Ľahké taxi a Hellofood , Ako lídri v elektronickom obchode a realitnom priemysle má Lamudi rôzne oddelenia, ktoré všetky pracujú v synchronizácii ako jedna jednotka. Keďže ide o uvedenie do prevádzky, pracovné prostredie je dosť dynamické. Monotónnosť rutiny je raritou a spoločnosť zahŕňa dynamiku podnikania.

A Day In The Life Of A Kenyan Startup: Lamudi Kenya Offices

Prvým predmetom podnikania sú interné stretnutia zamerané na zmapovanie úloh a priorít na deň, ako aj zlúčenie miestnych a globálnych úloh z centrály Lamudi v Berlíne. Tímy Lamudi na všetkých 32 rozvíjajúcich sa trhoch sa skladajú z akvizície a správy klientov, riadenia vzťahov so zákazníkmi, správy produktov a obsahu a public relations.

09:00 - Rozbehneme sa! Tímy na získavanie a vedenie účtov sú pripravené na stretnutia s klientmi, aby ponúkli riešenia a upevnili dlhodobé partnerstvá. Tím pre styk s verejnosťou pripravuje tlačovú správu pripravenú na odoslanie médiám. Stretávajú sa tiež, aby prediskutovali najlepšie offline marketingové stratégie, ktoré sa majú implementovať. Tímy pre vzťahy so zákazníkmi a zákaznícke tímy uskutočňujú hovory a odpovedajú na e-maily. Tímy obchodu s produktmi a obsahové tímy nahrávajú a schvaľujú záznamy od klientov pomocou nástrojov na kontrolu kvality, aby sa zabezpečila relevantnosť a vynikajúca používateľská skúsenosť.

10:00 - Krátka prestávka na kávu, keď tím doháňa denné titulky, diskutuje o problémoch ovplyvňujúcich elektronický obchod a realitný priemysel. Krátko nato sa tímy vrátia do práce, aby sa zabezpečilo, že väčšina práce bude pokrytá počas ranných hodín.

13:00 - Je čas obeda! Kancelária má otvorený plán, vďaka ktorému je pre ľudí jednoduchšie komunikovať s inými podnikmi. S viac ako 200 reštauráciami v spolupráci so spoločnosťou Hellofood sú zamestnanci schopní objednať si jedlo a nechať si ho doručiť priamo do svojich stolov.

14:00 - Späť do práce. Tímy, obnovené a pod napätím, sa teraz vracajú do práce a dokončujú všetky nevyriešené úlohy za deň.

16:00 - Správcovia účtov sú späť v kancelárii. Stretávajú sa, aby prediskutovali denný pokrok, ako aj zdieľali vedomosti a skúsenosti. Všetky tímy venujú tento čas hláseniu pokroku a dosiahnutých výsledkov na základe stanovených cieľov. Je načase, aby rôzne oddelenia prediskutovali rôzne myšlienky a obavy, ktoré pomôžu Lamudi Keni napredovať ako jedna jednotka. To vedie k tomu, že tímy sú motivované rôznymi stimulmi.

17:30 - Domáci čas! Zamestnanci opúšťajú úrad, aby šli domov alebo narazili do posilňovne. Lamudi podporuje rovnováhu medzi pracovným a súkromným životom, aby tímy zostali čerstvé a produktívne, keď prichádzajú do kancelárie každý deň.

A kedy to skončí? Táto zábava nikdy nekončí, keď pracujete na začiatku!

O spoločnosti Lamudi

Spustené v roku 2013, Lamudi je globálny portál nehnuteľností zameraný výlučne na rozvíjajúce sa trhy. Táto rýchlo rastúca platforma je v súčasnosti k dispozícii v 32 krajinách v Ázii, na Strednom východe, v Afrike a Latinskej Amerike, s viac ako 800 000 nehnuteľnými nehnuteľnosťami v celej svojej globálnej sieti. Popredný trh s nehnuteľnosťami ponúka predajcom, kupujúcim, prenajímateľom a nájomcom bezpečnú a ľahko použiteľnú platformu na vyhľadávanie alebo uvádzanie nehnuteľností online.