Najlepšie bezplatné aplikácie Cydia App Store (odkazy na stiahnutie)

Obchod s aplikáciami Cydia je virtuálnym rajom pre tých, ktorí hľadajú pre svoje zariadenia Apple bezplatné aplikácie tretích strán. Obchod s aplikáciami Cydia vám ponúka obrovskú zbierku aplikácií pre vaše iOS zariadenia. Nepremeškajte niektoré z najlepších aplikácií zadarmo Cydia. V tomto článku sú uvedené niektoré z najlepších aplikácií Cydia dostupných zadarmo.

Je to úžasné vyladenie, ktoré umožňuje nekonečné množstvo zvitkov na vašom iDevices. Stačí si stiahnuť Mobius a začať nekonečne rolovať. Je to veľmi jednoduchá aplikácia s takmer žiadnou možnosťou konfigurácie.

cydia app store apps free

Je to jedna z najúžasnejších aplikácií Cydia na zálohovanie vašich vylepšení. Kedykoľvek stratíte na svojom telefóne funkčnosť útek z väzenia, nestratíte len možnosť získať aplikáciu Cydia, ale tiež ohrozíte všetky vyladenia Cydia. Vďaka AptBackup môžete uložiť všetky vylepšenia Cydia. Zálohuje zoznam vylepšení Cydie. Keď zariadenie znova útek z väzenia, môžete tieto vylepšenia jednoducho obnoviť.

cydia app store apps freeTáto aplikácia sa zobrazí na väčšine zariadení so systémom iOS, ak je väzená. Je to konečná tematická platforma pre váš iPhone, iPod touch a iPad. Takmer všetky hlavné témy pre vaše iOS zariadenia budú vyžadovať WinterBoard.

cydia app store apps free

Môžete ovládať dôležité časti svojich zariadení iOS pomocou ovládacieho centra poskytovaného touto úžasnou aplikáciou Cydia. V predvolenom nastavení máte k dispozícii iba päť možností. Možno však budete chcieť niekedy viac. Týchto päť možností je predvolených. Nemôžu byť tiež zmenené.cydia app store apps free

Pomocou tejto úžasnej aplikácie si môžete plne prispôsobiť Control Center podľa vášho želania. Môžete nastaviť viac ako päť možností zapínania a vypínania a tiež nastaviť vzhľad tlačidiel na ňom. Môžete si tiež vybrať rôzne témy pre svoje kontrolné stredisko a na obrazovke uzamknutia nastaviť obmedzenia ich vzhľadu.

Je to úžasné vyladenie, ktoré vám umožní sťahovať torrent. Je to dokonalý klient Bottorrent pre váš iPhone, iPad a iPod touch na iOS 7. Toto je jednoducho najlepší spôsob, ako získať torrenty na zariadeniach Apple. Bola aktualizovaná pre iOS7 pre lepší elegantný vzhľad. Má schopnosť poskytovať torrent prostredníctvom webu, magnetických odkazov alebo priamych adries URL.cydia app store apps free

Je to zďaleka jeden z najlepších vylepšení Cydia pre iOS 7, pokiaľ ide o poskytovanie nových animácií posúvania zariadeniam. Je to vážne súťaží s legendárnym útek z väzenia Barrel.cydia app store apps free

Vylepšenie môžete využiť, ak máte nejaké znalosti o programovaní. To otvára dvere pre mnoho možností.