Vytvorte falošné chatovanie WhatsApp, konverzácie so žartovými priateľmi: Vytvorte si falošné chatové snímky

Vyskúšajte Náš Nástroj Na Odstránenie Problémov

Chcete vytvoriť falošný chat a rozhovory WhatsApp, aby vaši priatelia uverili, že ste sa zhovárali s tým horúcim dievčaťom, celebritou alebo inou slávnou osobou? Našťastie pomocou aplikácie tretej strany je vytvorenie falošného chatu WhatsApp a žartovanie vašich priateľov super ľahké. Stačí zadať meno osoby, s ktorou chcete mať falošný chat, pridajte fotku a aplikácia vytvorí falošnú konverzáciu WhatsApp so všetkým podobným skutočnému vláknu chatu WhatsApp.

Vytvorte falošné WhatsApp rozhovory, konverzácie s žartovými priateľmi

Aplikácia, o ktorej hovorím, je WhatsFake , Môžete ovládať obe strany konverzácie. V aplikácii sa dokonca zobrazujú modré značky, ktoré ukazujú, že príjemca správu prečítal. Na vlákno falošných správ môžete tiež odosielať a prijímať fotografie. Môžete nastaviť falošné stavy písania a nastaviť falošné dodané a viditeľné značky. V aplikácii je niekoľko ďalších funkcií, vďaka ktorým bude vaša falošná konverzácia WhatsApp skutočná a budete sa baviť o celý svoj život.

Môžete zadať akékoľvek meno a stane sa odosielateľom alebo príjemcom vo vašom falošnom rozhovore WhatsApp podľa vášho výberu. Môžete tiež zmeniť časové pečiatky. Môžete tiež zmeniť obrázky pozadia svojho rozhovoru.

Fake WhatsApp chaty sú užitočné aj v prípadoch, keď sa chcete dostať z nudnej schôdzky alebo z rodinnej udalosti tak, že ukáže správu od niekoho.

Dajte nám vedieť, aká bola vaša skúsenosť so žartovaním vašich priateľov pomocou falošných rozhovorov WhatsApp a konverzácie.