Komplexný sprievodca zručnosťami OSRS

Vyskúšajte Náš Nástroj Na Odstránenie Problémov

A Comprehensive OSRS Skills Guide

OSRS má celkom 2. 3 rôzne zručnosti , pätnásť z toho sú zadarmo a dostupné všetkým. Budeme hovoriť o tom, čo robia jednotlivé zručnosti a ako ovplyvňujú určité bojové triedy. Po prečítaní tejto príručky budete môcť lepšie bojovať za svoje OSRS zlato poľnohospodárske alebo poľovnícke potreby!

Z dôvodu ľahkého čítania bude prvých pätnásť zručných zručností a zvyšné zručnosti iba pre členov.

Útok - OSRS

Najzákladnejšia zručnosť v boji vám umožní bojovať v blízkom dosahu. Ako bojové zručnosti je to jedna z zručností s vyššou prioritou na úrovni, pretože veľa questov si bude vyžadovať, aby ste sa postavili na rovinu. Zvyšuje vašu presnosť a poškodenie pri jeho vyrovnávaní.

Nastavte štýl útoku na správne, aby ste získali EXP pre túto zručnosť. Spolu so silou, tréning tejto zručnosti urobí z vašej postavy a bojovník ,

pevnosť

Druhá zručnosť na blízko vám umožňuje zasiahnuť ťažšie. Aj keď je to rovnako dôležité ako Attack, pokiaľ ide o výcvik, tento by mal mať o niečo vyššiu prioritu, pretože ostatným schopnostiam zblízka dáva bonus EXP. Umožňuje tiež používať silnejšie zbrane na úrovni. Niektoré klávesové skratky pre Agility môžu otvárať aj sily.

Tréner nastaví útok tak, aby si precvičil schopnosti. Rozdelením súčtu vyššie uvedených schopností na tri získate svoju úroveň bojovníka. Ak je to najvyššia úroveň zo všetkých tried, znamená to, že ste bojovník.

obrana

Obrana je tretí boj zblízka. Aj keď má menšiu prioritu ako ostatné, jej dôležitosť spočíva v tom, že vám umožní nosiť lepšie brnenie a štíty. Mnoho hráčov si myslí, že to zníži vzniknuté škody, ale nie, nie. To, čo v skutočnosti robí, je znížiť šancu zasiahnuť.

Trénujte obranu nastavením štýlu útoku na „defenzívne“. Nemá to vplyv na úroveň vašej triedy, ale zníženie pravdepodobnosti zásahu je dôležité pre každú triedu.

Životy

Jediná zručnosť, ktorá začína na 10, táto zručnosť určuje vaše zdravie. Z toho vyplýva, že čím vyššia je úroveň zručnosti, tým vyššie je vaše zdravie. Vysoké zdravie znamená, že môžete viac zasiahnuť a prežiť silnejšie útoky. Je dôležité trénovať popri vašich bojových schopnostiach.

Existujú však iba dva spôsoby, ako vyškoliť Hitpoints. Jedným z nich je spôsobenie škôd (1,33 EXP za každé riešenie škôd) alebo vykonávanie úloh, ktoré udeľujú Hitpoints EXP.

kúzlo

Zručnosť pre rádoby mágov, Magic vám umožňuje vrhať kúzla. Čím vyššia je úroveň, tým silnejšie je kúzlo. Budete tiež môcť začať vytvárať alebo očarovať položky. Potom poskytuje prístup k rôznym teleportným staniciam naprieč Gielinor , Tí sa odomknú na úrovni okolo 40 magických, takže môžete trénovať až do tohto bodu a ušetriť čas na cestovaní. Pre poľnohospodárov so zlatom je jedným z kúziel s vyššou úrovňou, ktoré môžete použiť, kúzlo Alchemy na vysokej úrovni. Zjednodušene povedané, premieňa položky na zlato.

Kúzla na odlievanie využíva jednu alebo kombináciu run. Zvýšenie úrovne pomocou kúziel môže byť z tohto dôvodu trochu nákladné. Ďalším spôsobom, ako trénovať mágiu, je použitie možností kúzla pri používaní personálu. Ten so štítom tiež dáva obranu EXP, ale ten druhý rozdáva iba Magic EXP.

Polovičnou úrovňou vašej magickej úrovne získate úroveň svojej mágovej triedy. Ak je to vyššie ako výpočty triedy Warrior, Range, Monk, ste Mage. Zručnosť zvyšuje vašu magickú škodu a magickú obranu (ktorá je tiež ovplyvnená obranou).

pohybovala

Ako už názov napovedá, umožňuje vám útočiť z diaľky. Je to tretia bojová trieda, ktorá uzatvára melee (Warrior), magic (Mage) a range (Ranger). Vzhľadom na svoje vysoké DPS, väčšina hráčov dáva prednosť pred ostatnými bojovými schopnosťami. Poskytuje tiež prístup k silnejším strelám a tiež k určitým pancierom.

Boj s akýmikoľvek zbraňami na diaľku zvýši úroveň zručnosti. Existujú tri štýly, z ktorých dva poskytujú iba diaľkové EXP, zatiaľ čo tretí tiež uvádza obranné EXP. Polovica vašej úrovne na diaľku je úroveň vašej triedy Ranger.

modlitba

Dôležitejšie pre hráčov s vyššou úrovňou, Modlitba umožňuje prístup k rôznym fanúšikom. Keď to vylepšíte, buff získa vyššiu účinnosť. Spôsob, akým to funguje, je kliknutie na modlitbu, stáva sa aktívnym a začína spotrebovávať modlitebné body. Keď dôjdu modlitebné body, urobí to buff. Nabite svoje body pomocou modlitebného lektvaru alebo choďte k oltáru.

Vyrovnávacia modlitba zahŕňa pochovávanie kostí netvora alebo použitie modlitieb na oltári.

Runecraft

Vytvorte si vlastné runy, aby ste oživili svoje magické kúzla. V opačnom prípade ich môžete predať tým, ktorí to potrebujú. Všeobecne platí, že hráči sa o úroveň vyššie až neskôr a dostať svoje runy z Grand Exchange. Zvyčajne to nechajú v polovici tridsiatych alebo štyridsiatych rokov kvôli niektorým požiadavkám na hľadanie.

Trvať nejaký čas bude trénovať Runecraft, pretože najprv musíte dokončiť quest Rune Mysteries. Potom je tu skutočná tvorba run. Je na vás, aby ste si vybrali, či to stojí za to vylepšiť.

remeselnej

Zručnosť s nízkou prioritou, ktorá zvyšuje úroveň zručnosti, vám umožňuje vyrábať komplikovanejšie alebo hodnotnejšie veci. Oblečenie, brnenie a doplnky patria k tým, čo môžete urobiť, vďaka čomu je táto zručnosť dobrá. Okrem iného však nemá žiadny iný účel ako splnenie niektorých požiadaviek na hľadanie. Remeselnícke predmety, aby ste ju zvýšili.

baníctvo

Podobne ako pri tvorbe craftingov, nie je ťažké vyrovnať sa so zručnosťou pri zarábaní peňazí. Umožňuje hráčom ťažiť rudy a drahokamy z banských hornín v baniach. Tie sa môžu predávať na Veľkej burze alebo použiť na výcvik iných zručností, ako je remeselníctvo alebo kováčstvo.

Na začatie ťažby budete potrebovať krumpáč. Čím lepšie to bude, tým rýchlejšie budeš moje. Ak ťažíte pre konkrétnu rudu alebo drahokam, môžete kliknúť na Prospect Rock, aby ste videli, čo môžete ťažiť z uzla.

kováčstvo

Vytvorte si vlastné zbrane, brnenia a ďalšie so Smithingom. Ako doplnková zručnosť k ťažbe je ľahké vyrovnať obidve naraz. Opäť platí, že ako zručnosti pre zarábanie peňazí je to najlepšie do neskoršej doby, pokiaľ nepotrebujete quest.

Na nácvik tejto zručnosti sú potrebné nákovy.

rybárčenie

Náprotivok Cooking, Fishing vám umožňuje loviť ryby z rôznych rybárskych miest v okolí Gielinoru. Niektoré ryby majú pri konzumácii alebo varení špeciálne účinky. Čím lepšia je kvalita rýb, tým lepšie účinky. Je to zručnosť pri zarábaní peňazí, takže ju môžete vo svojom voľnom čase vylepšiť.

Na získanie Fishing EXP budete potrebovať siete, rybárske prúty a návnadu. Podobne ako pri Baníctve môžete skontrolovať dostupné rybárske miesto, ktoré môžete chytiť.

varenie

Jedným z najrýchlejších zručností na úrovni, všetko, čo potrebujete, je varná doska a táborák, plus surové jedlo na varenie. Vaše jedlo môže horieť, s menšou pravdepodobnosťou na prvé. Nájdite recepty a varte, aby ste túto úroveň vylepšili. Môžete predať svoje jedlo alebo ho použiť sami.

Firemaking

Použite to na oheň. Oheň na varenie je jeho hlavnou úlohou. Týmto spôsobom môže podporovať varenie. Podporuje tiež drevoobrábacie práce, keď potrebujete drevo na oheň. Na zvýšenie úrovne je potrebný denník a škatuľka. Má nízku prioritu pre úroveň, pokiaľ ju nepotrebujete na určitej úrovni pre úlohu.

dřevorytectví

Vyrovnanie tejto zručnosti až na odomknutie kánoí je lepšie využitie času. Zručnosť vám umožňuje vyrezávať stromy na protokoly. Tieto denníky môžu byť predávané na burze alebo použité vo firmách, Fletching alebo Construction. Kánoe umožňujú pomerne ľahko cestovať medzi mestami Lumbridge a Varrock.

Budete potrebovať sekery a stromy, aby ste sa dostali na úroveň tejto zručnosti.

fletching

Jedinou zručnosťou prvého člena v tomto článku je zručnosť, ktorá vám umožní vytvoriť si vlastnú strelivo. Môže to narásť rýchlo, aj keď na to budete musieť minúť peniaze. Môžete posúdiť, či návratnosť bude stáť za to, aby ste ju vyrovnali, hoci to nie je až do vyšších úrovní.

Rôzne strelivo potrebuje rôzne prísady, takže funguje dobre pri rezaní dreva a ťažbe. Ak sa chystáte na diaľku, môžete zvážiť vyrovnanie, ale namiesto toho si môžete kúpiť náboje.

stavba

Podobne ako iné zručnosti v tvorbe remesiel, nemalo by to byť na zozname priorít (pokiaľ nie ste farmár so zlatom). Na vyšších úrovniach vám umožňuje vo vašom dome vytvárať teleportné stanice, čo vám uľahčí cestovanie. Po zakúpení domu si vyrobte nábytok, ktorý zvýši úroveň zručnosti.

obratnosť

Najlepšie na tejto zručnosti je použitie skratiek rozmiestnených okolo Gielinoru. Znižuje to aj odtok energie pri behu. Najhoršie na tom je vyrovnanie, je to brúsenie. Stojí to za to. Skratky nebudete môcť používať, ale budete môcť rýchlejšie bežať aj dlhšie. Spustenie kurzov obratnosti zvýši úroveň zručností. Prineste výdrž elixírov, aby ste ich mohli spúšťať viackrát.

herblore

Pomocou tejto zručnosti si pripravte lektvary z bylín. Aj keď sa to zdá užitočné, je lepšie kúpiť lektvary ako ich trénovať, aspoň na začiatku. Je to dobrá dlhodobá zručnosť, keď začnete chodiť na Raidy. Vykonajte Druidic Ritual quest a začnite ho trénovať.

zlodejiny

Chceš niečo, čo má NPC? Táto zručnosť je pre vás. Môžete ukradnúť z nich a odomknúť pasce, keď úroveň tejto zručnosti. Miera úspechu sa zvyšuje, keď ju vyrovnávate. Je to zručnosť pri zarábaní peňazí na vyšších úrovniach. Kapslové NPC na trénovanie zlodejov.

lovec

Je to zábavné voliteľné zručnosti, ktoré vám umožňujú sledovať a chytiť stvorenia za určité odmeny. Niektoré questy a denníky to tiež vyžadujú, nemusíte sa však prioritne snažiť o ich vyrovnanie.

poľnohospodárstva

Toto je najlepšia voľba pre poľnohospodárov so zlatom, pretože je to najlepšia zručnosť pri zarábaní peňazí v EÚ hra , Čo je ešte lepšie, môžete ho trénovať aj keď AFK, pretože rast rastlín trvá nejaký čas. Ak si dobre spravujete svoj čas, môžete začať čoskoro a mať svoju úroveň poľnohospodárstva vhodnú pre začatie útočenia.

Ak chcete čo najviac vyťažiť z farmárstva, pravdepodobne budete musieť odomknúť čo najviac teleportov Fairy Ring. Niektoré pozemky umožňujú výsadbu iba určitých rastlín a spravujete veľa, veľa poľnohospodárskych pozemkov. Budete tiež potrebovať kompost, aby vaše rastliny zostali nažive alebo aby sa zvýšila produkcia.

vrah

Posledná zručnosť je tiež najdôležitejšia. Odomkne niektoré vzácne príšery okolo mapy, ktoré pri porážke poskytujú obrovské množstvá zlata. Vyrovnajte to čo najskôr tým, že budete robiť úlohy založené na vašej bojovej úrovni. Tieto úlohy udeľujú Slayer Masters v okolí Gielinoru. Žiadajú vás, aby ste zabili stvorenia okolo mapy. Počas toho budete schopní vyrovnať svoje bojové zručnosti a po dokončení úlohy vám bude tiež udelená Slayer EXP.

Viac ako to, dostanete body Slayer. Tieto body sa používajú na nákup položiek od Slayer Master. Tieto položky podporujú rôzne štatistiky a môžu vám dokonca poskytnúť bonusové poškodenie vášho cieľa úlohy Slayer.

A to sú všetky zručnosti v OSRS. Vo všeobecnosti sa viac zameriavate na bojové zručnosti ako na získavanie peňazí. Choďte a vyrovnajte svoje zručnosti!

Popis meta pre útržok Google: V tomto článku sú uvedené zručnosti v oblasti OSRS, či už ide o boj, zbieranie zlata alebo OSRS v ťažbe zlata. Opisuje tiež, na čo slúži a ako ich trénovať. Bavte sa v Gielinore!