Zmeňte Android Android späť na angličtinu a vynulujte: Získajte späť anglický jazyk od ostatných

Vyskúšajte Náš Nástroj Na Odstránenie Problémov

Mnoho používateľov telefónov s Androidom niekedy zmení svoj jazyk telefónu na iný jazyk ako čínština, hebrejčina alebo gréčtina z angličtiny. Keď budú používatelia vidieť celý text napísaný v cudzom, cudzom jazyku, niekedy to vystraší používateľov a prinúti ich rýchlo resetovať telefón a rýchlo zmeniť anglický jazyk. Ak chcete zmeniť jazyk telefónu späť na angličtinu, netreba panikáriť, pretože vždy existuje možnosť zmeny jazyka. Takto môžete resetovať systém Android a získať späť telefón v angličtine.

Zmeňte jazyk telefónu Android späť na angličtinu

Choď do nastavení. Viem, že nerozumiete textu cudzieho jazyka, ale vždy môžete použiť svoje inštinkty a identifikovať ikonu nastavení. Nastavenia predstavujú vždy ozubené koleso. Po prechode na Nastavenia prejdite nadol a klepnite na časť Jazyk a vstup. Táto možnosť sa teraz môže líšiť v závislosti od verzie systému Android alebo modelu vášho zariadenia. Sekcia Jazyk a vstup má väčšinou znak s abecedou „A“ alebo klávesnicu alebo pero, ktorá zobrazuje jazyky a metódy zadávania. Keď nájdete túto možnosť, klepnite na ňu. Metóda zásahu a pokusu nie je na škodu.

change language to english in android 1 change language to english in android 2

Keď zadáte metódu Jazyk a vstup, jednoducho klepnite na prvú ikonu s nápisom „Jazyk“ (táto možnosť bude mať nastavený názov jazyka. Napríklad, ak napríklad hovoríme, že váš telefón je momentálne v čínskom jazyku, uvidíte „ Čínština nastavená na túto možnosť). Uvidíte zoznam jazykov, jednoducho rolujte nadol a vyhľadajte anglický jazyk a klepnite naň.

language 1 language 2

Ak ste naozaj zmätení jazyka a nedokážete pochopiť, na ktorú možnosť klepnúť, môžete použiť prekladač Google a skopírovať text a vložiť text a zistiť, čo to znamená v angličtine. Toto vám aspoň dá predstavu, kam klepnúť.