Browsix: Najlepšie plávajúci prehliadač pre iPhone, iPad: Beats Safari, Chrome, Woks ako Widget v aplikáciách

Vyskúšajte Náš Nástroj Na Odstránenie Problémov

Bez ohľadu na veľkolepý drastický rozvoj mobilných technológií a softvéru je oblasť mobilných aplikácií stále bez kvalitného prehliadača. Stretávame sa stovky aplikácií každý mesiac “, ale zatiaľ nemáme dobrý prehliadač. Prehliadač Google Chrome žerie všetku pamäť a nehovorte ani slovo v prospech prehliadača Firefox, nenávidím ho. Ale pre všetkých používateľov iPhone je v meste nový prehliadač, ktorý uspokojí všetky vaše neustále sa vyvíjajúce potreby prehľadávania. Browsix je špeciálny prehliadač. Je to všadeprítomný prehliadač, čo znamená, že môžete otvoriť webové stránky v aplikácii, nad aplikáciami, z uzamknutej obrazovky, úvodnej obrazovky a pomenovať ich. Má farbu, štýl, príťažlivosť a predovšetkým je rýchla. Jediná vec, ktorá by vás niektorých zarmútila, je, že ide o vyladenie útek z väzenia, čo znamená, že budete musieť mať zariadenie na útek z väzenia.

browsix 1

Browsix funguje ako widget. Predpokladajme, že vám váš priateľ poslal zaujímavý odkaz na video alebo článok v aplikácii Správy. Keď na vás kliknete, prvá vec, ktorá sa bežne stáva, je nedbalé presmerovanie, spustenie aplikácie Safari, načítanie stránky atď. Ak však máte prehliadač, jednoducho klepnite na odkaz a behom druhej sa webová stránka otvorí bez prepnutia aplikácie: to znamená, že prehliadač otvorí webovú stránku v aplikácii iMessage. Pozrite sa na obrázok nižšie a pochopíte to.

browsix 2

Prehliadač je otvorený pre integráciu so Safari. Napríklad, ak ste otvorili webovú stránku v Safari a z nejakého dôvodu ju chcete otvoriť v prehliadači. Stačí kliknúť a podržať tlačidlo záložky a aktuálna karta sa otvorí v prehliadači.

Prehliadač má plávajúce rozhranie, môžete ho pretiahnuť, vziať so sebou pri prepínaní aplikácií, pomocou aplikácií sociálnych médií, ako sú Instagram, Facebook, Twitter, otvorené odkazy a ďalšie, a nevytvorí jediný problém. Užívateľská skúsenosť je jednoducho úžasná a plynulá.

To všetko zadarmo? Žiadna šanca! Browsix požaduje iba 2,99 dolárov, ale oplatí sa to. Väčšinu času trávime prehliadaním odkazov a webových stránok. Ak nie ste fanúšikmi Safari, Chrome alebo Firefox, môžete použiť prehliadač na uľahčenie života.

Browsix je k dispozícii na stiahnutie z repozitára BigBoss. Podporuje aj najnovšiu verziu systému iOS 8.4. Je podporovaný aj pre iPad.

Užite si to! A nezabudnite zanechať svoj názor v komentároch nižšie.

Obrázky: iOSHacker