Najlepšie Ubuntu Témy pre Android Telefón

Vyskúšajte Náš Nástroj Na Odstránenie Problémov

Operačný systém Ubuntu je vyhľadávaný už mnoho rokov, najmä vývojárskou komunitou. Myslím si, že mnohí čitatelia tiež súhlasia s tým, že používateľské rozhranie Ubuntu prináša sviežosť v každodennej práci a mnoho ľudí si to chce mať na svojom virtuálnom počítači. Mnoho ľudí sa to tiež páči ako sekundárne OS pre stolné počítače a veľa vývojárov si ho zvolí za svoje primárne. Podobne je známe, že témy Ubuntu tiež zvýrazňujú vzhľad a eleganciu telefónu s Androidom. Tu vám poviem o niekoľkých témach Ubuntu, bočnom paneli alebo dokonca živých tapetách, ktoré sú najlepšie témy pre Ubuntu pre Android a prečo.

ADW Téma Ubuntu

Táto téma bola vyvinutá so súhlasom Ryana Olsena. Z mnohých motívov Ubuntu, ktoré existujú pre Android, musím priznať, že toto je pravdepodobne jediný, ktorý prináša skúsenosti Ubuntu v mnohých aspektoch telefónu s Androidom. Len zmenou Obchodu Play ako správcu balíkov Synaptic v téme ADW Ubuntu spôsobí nostalgiu medzi starými používateľmi Ubuntu. S prieskumníkom aplikácií nastaveným ako logo Ubuntu táto téma určite prináša a je pravdepodobne jedným z najlepších motívov Ubuntu pre telefóny alebo tablety so systémom Android.

Best Ubuntu Themes for Android Phone

Unity Launcher

Je založený na spúšťači telefónnych okrajov Ubuntu, ktorý je bočným panelom, ktorý umožňuje multitasking. Táto aplikácia vám dáva rovnaký pocit, aký poskytuje bočný panel Ubuntu, a verte mi; je rovnako dobrý ako inzerovaný. Môžete naraziť na viac vecí jednoducho tak, že spustíte ľubovoľnú aplikáciu z ľubovoľného miesta na telefóne s Androidom jediným potiahnutím. Môžete pripnúť ľubovoľnú aplikáciu, zmeniť pozadie ikony a prispôsobiť animáciu spúšťača podľa svojej vôle. To, čo robí túto aplikáciu jednou z najlepších tém Ubuntu pre Android, je plynulosť aplikácie.

Best Ubuntu Themes for Android Phone

SmartLauncher Theme Ubuntu

Ak ste si mysleli, že téma ADW Ubuntu bola dobrá, mohlo by to byť ešte lepšie, len z číreho štýlu vzhľadu Ubuntu, ktorý dostanete na domovskú stránku. Téma ADW sa viac zameriava na vytváranie ikon Ubuntu-esque, ale vďaka tejto téme zabudnete, že dokonca používate telefón so systémom Android. Táto téma funguje iba v prípade, že ste SmartLauncher nainštalovali vopred, pretože je to v samotnom spúšťači, ktorý musíte nastaviť ako globálnu tému pre zariadenie Android. Určite jedna z najlepších tém Ubuntu pre Android.

Best Ubuntu Themes for Android Phone

Unity Live Wallpaper Beta

Ďalšie, vďaka ktorému je zoznam najlepších tém pre Ubuntu pre Android kvôli vzhľadu; skôr ako SmartLauncher ako ADW. Je veľmi jedinečný a pomerne dobre sa integruje s ikonami aplikácií a batérie. Zašiel nad rámec svojich pôvodných schopností, ale stále potrebuje veľa práce, aby bol najlepší.

Best Ubuntu Themes for Android Phone