Najlepšie alternatívy služby Twitter Bootstrap pre vývojárov

Vyskúšajte Náš Nástroj Na Odstránenie Problémov

Najlepšie alternatívy služby Twitter Bootstrap pre vývojárov

Twitter Bootstrap je veľká zbierka nástrojov na vývoj webových aplikácií dostupných zdarma. Je to jeden z najlepšie hodnotených nástrojov medzi webovými vývojármi, existuje však aj skupina vývojárov, ktorí ju z rôznych dôvodov nepreferujú. Ak z nejakého dôvodu nemôžete používať zavádzacie služby Twitter a hľadáte nejaké alternatívy, ste na správnom mieste. Predstavíme niektoré z najlepších alternatív zavedenia služby Twitter pre vývojárov.

Je to malá zbierka súborov CSS a JS, ktorá vám môže pomôcť pri vývoji stránok, ktoré vyzerajú krásne v akejkoľvek veľkosti, či už ich prezeráte na počítači alebo smartfóne. Je to skvelý nástroj pre rýchly rozvoj. Môžete začať s osvedčenými postupmi CSS, sofistikovanou mriežkou, ktorá robí mobilný prístup skutočne ľahkým, základné prvky používateľského rozhrania a organizovanú štruktúru súborov. Ako základ môžete použiť najzákladnejšie štýly pomocou súpravy Skeleton.

Je to v podstate rámec CSS navrhnutý tak, aby skrátil čas potrebný na vývoj CSS. Ponúka vám skutočne dobrý základ pre zostavenie vlastného CSS. Mriežka je ľahko prispôsobiteľná. Medzi ďalšie skvelé funkcie patrí typografická základňa, šablóna štýlov na tlač výkonných skriptov na prispôsobenie a oveľa viac.

Vzhľad a dojem z tohto rámca je podobný ako Twitter Bootstrap, ale Cascade Framework má svoju vlastnú identitu. Cieľom služby Twitter Bootstrap je poskytnúť lesklé prvky používateľa, ktoré môžu byť poskytnuté pre akýkoľvek projekt, a zachováva celkový vzhľad a dojem z vášho projektu. Kaskádový rámec má v úmysle vykonávať opačnú funkciu. To vám dáva kontrolu nad rozdelením CSS do niekoľkých súborov založených na vlastnostiach namiesto selektorov. Môžete tiež implementovať návrhový vzor modifikátora inšpirovaný OOCSS a SMACCS. Je rovnako užitočný pre moderné aj staré prehliadače.

Ide o knižnicu používateľského rozhrania JavaScript s viacerými funkciami pre vývoj webových aplikácií kompatibilných s CSS3 a HTML 5. Ponúka okolo 45 funkcií bohatých widgetov JI na vizualizáciu, správu, rozloženie budov, nahrávanie a úpravy. Pomocou týchto nástrojov môžete ľahko vytvárať webové aplikácie a tieto aplikácie budú správne fungovať na počítačoch a mobilných telefónoch. Platforma tiež ponúka integráciu Angular, JQuery a Backbone. Môže tiež pracovať s akoukoľvek platformou na strane servera, ako je Java a Ruby.

Bol to vôbec prvý open-source webový rámec na podporu responzívneho dizajnu a priekopník v Mobile First. Vývojári si boli vedomí, že budúcnosť webdizajnu sa mení a úspešne predpovedá, že mobil bude diktovať podmienky. Najnovšia verzia Foundation 5 bola vydaná na jeseň 2013 a priniesla veľké vylepšenia, ktoré ponúkajú inovatívne štandardy pre webové rámce.

Po vyskúšaní týchto najlepších alternatív služby Twitter Bootstrap pre vývojárov získate veľa skúseností s vývojom webových aplikácií. Tieto rámce webdizajnu ponúkajú bezkonkurenčné funkcie, ktoré by sa mohli ľahko stať alternatívami pre Bootstrap.