Najlepšie rozhovory s TED, ktoré zmenia váš život navždy

Najlepšie rozhovory s TED, ktoré zmenia váš život navždy

Ak máte pocit, že ste na nízkej úrovni a potrebujete nízku inšpiráciu, rozhovory TED môžu byť najlepším spôsobom, ako sa vrátiť do práce. V rozhovoroch TED sú inšpiratívne rozhovory ľudí zo všetkých oblastí života. Niektoré z týchto rozhovorov menia život. Zvážte nasledujúce rozhovory TED, ktoré inšpirujú radikálne nápady na zmenu postoja k životu navždy.

Táto prednáška TED je veľmi dôležitá pre ľudí, ktorí sa chcú venovať umeleckej kariére. Elizabeth predstavuje myšlienku, že by ste na vás mali vyvíjať všetok tlak a zároveň dosahovať umelecké ciele. Neskúšajte nič, čo je pre vás nemožné. Poskytuje vám alternatívny spôsob myslenia na vaše inovatívne ja.

Myšlienky a vzorce myslenia Larryho Smitha sú pre ľudí skvelým zdrojom inšpirácie. Spochybňuje modernú etiku práce a naše intímne vzťahy ako ospravedlnenie nedosiahnutia našich kariérnych cieľov. Jeho komentáre sú dosť motivujúce, keď vyjadruje svoje myšlienky, že by sme sa mohli obávať, keď sa bojíme.

Kúzelník David Blaine zastáva názor, že ak je niekto ochotný túto výzvu prijať, je možné všetko. V tejto prednáške TED premýšľa o svojom živote ako o skutočnom úsilí vrátane experimentovania, výcviku a praxe, zatiaľ čo sa tlačí cez prekážky a prekážky. Berie prakticky nemožné úlohy ako výzvy.Študentka strednej školy Sam Berns má vo veku 17 rokov váhu iba 50 libier kvôli zriedkavému oslabujúcemu ochoreniu nazývanému Progeria. Nie je schopný robiť veľa bežných úloh, ktoré robia bežní ľudia. Inšpiruje však myšlienku, že musíte použiť inovatívne a kreatívne nápady, aby ste skryli talent a zachránili vás. Tvorivosť umožňuje nemožné úlohy.

Expert na vodcovstvo Simon Sinek je autorom dvoch kníh, ktoré predstavujú revolučné predstavy o úspešnom vodcovstve. V tejto prednáške TED diskutoval o vrodenej potrebe človeka cítiť sa bezpečne. Svet podnikania je plný rizík a nebezpečenstiev. V tejto situácii je úloha vodcov veľmi dôležitá na to, aby sa vaša loď dostala z problémov. Bezpečnosť a životy ľudí by sa mali v obchodnom svete zachovať na prvom mieste.

Apollo Robbins, ktorý je populárny na svete ako vreckový vreckový počítač, študuje návyky ľudského správania, keď ukradne niektoré z vašich položiek. Robbins veselo vzorkuje bufet publika TEDGlobal v roku 2013 tým, že preukáže, ako chyby v našom úsudku umožňujú vybrať peňaženku a potom sa vrátiť, čím zostanú bezradné. Jeho posolstvo je inšpirujúce, aby vyšlo z vašich prirodzených vzorcov myslenia a urobilo niečo kreatívne.Dajte nám vedieť, ktorý sa vám v komentároch najviac páčil.

súvisiace: Ako úspešní a zaneprázdnení podnikatelia zostanú fit a zdraví