Najlepšie jednoduché, čisté a minimálne témy WordPress pre blogy 2017

Vyskúšajte Náš Nástroj Na Odstránenie Problémov

Čisté a minimálne témy WordPress sú dnes veľmi žiadané, pretože stále viac ľudí spúšťa webové stránky. Preč sú dni, keď ľudia hľadali honosné a vymyslené webové stránky. Dnešné webové stránky by mali byť jednoduché, užívateľsky prívetivé a optimalizované pre mobilné zariadenia s množstvom kvalitného obsahu, ktorý je pre čitateľov užitočný. Ak hľadáte spustenie webovej stránky, tu sú najlepšie jednoduché, čisté a minimálne témy WordPress na rok 2017.

Najlepšie čisté a jednoduché témy WordPress 2017

Hestia

Hestia je jedným z najlepších jednoduchých tém WordPress 2017. Má najnovšie návrhy s integrovanou mobilnou optimalizáciou. Keď dostanete tému, dostanete súpravu materiálového používateľského rozhrania. Téma Hestia obsahuje aj návrh jednej stránky, na ktorom sa môžete posúvať. Téma obsahuje aj widgetizovanú pätu a kompatibilitu s WooCommerce.

theme 1

Noviny

Ak hľadáte začať blog v roku 2017, téma Noviny je jednou z najlepších čistých tém WordPress, ktoré môžete použiť. Táto téma má veľkú podporu písiem a optimalizáciu pre mobilné zariadenia. Môžete tiež pridať Woocommerce. Téma je pripravená na službu Google Adsense, čo znamená, že získanie súhlasu spoločnosti Google s reklamami na túto tému bude ľahké.

theme 2

Brittany

Brittany téma pre WordPress je užitočná téma, ak chcete začať s osobným blogom alebo nákupnou webovou stránkou v roku 2017. Pomocou tejto témy môžete skombinovať rozloženie a príspevky na bočnom paneli rôznymi spôsobmi. Príspevky na tejto stránke tiež automaticky pridávajú tlačidlá sociálnych médií, ako sú napríklad Pinterest, Instagram, Facebook a Twitter.

theme 3

Podstatou

Essence je skvelá čistá téma WordPress pre blogy 2017. Táto téma má ženskú atmosféru, takže ak ste žena alebo uvažujete o začatí blogu o dámskych výrobkoch alebo blogu o ženách, toto je téma pre vás. Využíva prednú časť produktu Meridian Styler a má viac ako 17 vopred navrhnutých domovských stránok. V tejto téme si môžete doslova prispôsobiť všetko.

theme 6

MagCast

MagCast je jednou z najlepších tém WordPress roku 2017, ktorú môžete použiť pre blogy, portfólio, webové stránky spoločnosti alebo webové stránky založené na fotografiách. MagCast má osem oblastí miniaplikácií a veľa stránok s rozložením. Môžete pridať vlastné pozadie, hlavičky, päty a ponuky. Podporuje tiež populárne doplnky, ako sú Breadcrumb NavXT, WP-PageNavi a Kontaktný formulár 7.

theme 7

Customizr

Téma WordPress Customizr dodáva vášmu webu profesionálnu atmosféru takmer bez námahy. Táto téma a šablóna vám umožňujú prispôsobiť a navrhnúť vaše webové stránky tak, ako chcete. Podporuje všetky známe doplnky ako WooCommerce, bbPress, JetPack a YOAST.

theme 8

Pohyb

TheMotion je WordPress pre milovníkov videa. Budúcnosť je videoobsah a ak hľadáte na začatie videoblogu v roku 2017, je to najlepšia čistá a jednoduchá téma WordPress z roku 2017. Má posuvnú funkciu pre videá. Jedná sa o SEO priateľskú tému s pohotovým rozložením. Téma je optimalizovaná pre rýchlosť.

theme 9