Najlepšie bezpečnostné aplikácie na odstránenie Bloatware z telefónu s Androidom a uvoľnenie miesta

Vyskúšajte Náš Nástroj Na Odstránenie Problémov

Android je najzraniteľnejšou mobilnou platformou, pokiaľ ide o bezpečnosť, malware a bloatware. Následné štúdie a výskumy ukázali, že milióny zariadení s Androidom na celom svete sú nakazené vírusmi alebo na pokraji alebo sa do nich dostanú. Android je založený na identifikátoroch Unix, ktoré sú počas programovania aplikácií spojené s objektmi Java. Aj keď Android poskytuje flexibilitu, aplikácie, skvelé používateľské rozhranie a slobodu, nie je to zadarmo: malware a bloatware sú takmer všade v systéme Android. Otvoríte web, klepnete na škaredé miesto a dostanete sa do obchodu Google Play, dokonca si do telefónu nainštalujete náhodnú aplikáciu. To ukazuje, aký slabý je bezpečnostný systém. Existujú však aplikácie a nástroje, vďaka ktorým môže byť váš telefón s vírusom Android zadarmo. Ak je váš telefón napadnutý bloatwarom alebo ak máte pocit, že sa v ňom vyskytuje škodlivý softvér alebo vírus, musíte do svojho telefónu nainštalovať najlepšie bezpečnostné aplikácie pre Android.

Čo je Bloatware

Bloatware je forma aplikácie softvéru, ktorá zaberá viac miesta, ako sa predpokladá. A výsledok? Vášmu telefónu záhadne došiel priestor bez toho, aby ste vedeli alebo nainštalovali niečo ťažké. Pomocou nižšie uvedených aplikácií sa môžete zbaviť bloatware a vírusov a získať voľný priestor v telefóne s Androidom.

Toto sú najlepšie bezpečnostné aplikácie, ktoré chránia váš telefón s Androidom.

Najlepšie aplikácie na odstránenie Bloatware z Androidu

NoBloatware zadarmo

NoBloatware Free je skvelá aplikácia na odstránenie bloatware zo svojho telefónu s Androidom. Nasáva a odvodňuje všetky inštancie systému a aplikácie zo všetkých kútov a rohov vašich telefónov a zobrazuje ich na jednom mieste. Zvyšok je jednoduchý: iba jedno klepnutie a nezmysel sú preč! Funkciu čiernej listiny môžete tiež použiť na zastavenie občasného opakovania používania bloatware v prípade, že inštalujete novú ROM.

bloatware android 1

Odstraňovanie systémových aplikácií

Odstraňovač systémových aplikácií je výkonný zabiják bloatware, ktorý nezanecháva vo vašom telefóne žiadny bloatware, potenciál ani aktívny. Vyžaduje si však prístup root. Stačí spustiť aplikáciu a zoznam všetkých aplikácií, ktoré môžu predstavovať hrozbu, je infikovaných bloatware. Môžete kopať hlbšie, aby ste videli priestor, premenné a údaje, ktoré získala každá aplikácia a jej podzložky.

bloatware android 2

Root App Deleter

Root App Deleter je tiež skvelá aplikácia na zabíjanie kvetov pre Android. Vyžaduje prístup root, pretože pristupuje k aplikáciám na systémovej úrovni, aby vykorenil všetok skrytý bloatware. Keď klepnete na ikonu Systémové aplikácie v rozhraní aplikácie, získate dve možnosti. Prvým z nich je zvoliť si cestu Pro, ktorá vám umožní odstrániť bloatware aplikácie, systémové aplikácie bez zálohovania. Režim junior zakáže iba systémové aplikácie, ktoré majú dočasne bloatware, a skryje ich.

bloatware android 3

Boli to niektoré z najlepších bezpečnostných aplikácií, ktoré zakázali bloatware v systéme Android a získali voľný priestor. Podeľte sa o svoje pripomienky v komentároch.

Obrázky: TechRepublic